Замовити дзвінок

Адсорбційні осушувачі зі швидкістю потоку від 0.09 до 0.57 м3/хв

Компанія Gardner Denver пропонує широкий вибір адсорбційних осушувачів, кожен з яких розроблений для специфічних потреб користувачів. 

В серці кожної системи стисненого повітря присутній осушувач. Його мета – видалення водяного пару, зупинка конденсату та корозії, та, у випадку адсорбційних осушувачів – зупиняти розмноження мікро-організмів. 

Основні переваги:

- Найвища якість повітря – чисте, безмасляне та сухе стиснене повітря у відповідності до всіх редакцій ISO8573-1, міжнародних стандартів якості для стисненого повітря.
- Енергоефективність – максимізація заощаджень.
- Сухе повітря виключає мікробіологічний ріст – запобігання браку продукції, відкликанню її назад.
- Сухе повітря означає відсутність корозії – запобігання пошкодження продукції.
- Менший, компактніший та легкий – модульна конструкція означає зменшення розмірів удвічі, в порівнянні зі звичайними осушувачами. 


Поєднуючи перевірені переваги осушувача з сучасною конструкцією, Gardner Denver забезпечує вас надзвичайно компактною та надійною системою для подачі повністю сухого та чистого стисненого повітря. 

Серія GDX від Gardner Denver - це ідеальне рішення для тисяч користувачів стисненого повітря по усьому світу для різноманітних застосувань. Обладнання для очищення стисненого повітря забезпечує безкомпромісні продуктивність та надійність, забезпечуючи при цьому правильний баланс якості повітря з найменшими операційними витратами. 

 


 


Технічні характеристики серії GDX, моделі GDX1L - GDX7L:

Модель
Діаметр труби
Вхідний потік
м3/хвм3/хв
GDX1L3 ⁄ 8"0.05.1
GDX2L3 ⁄ 8"0.148.5
GDX3L3 ⁄ 8"0.2817
GDX4L3 ⁄ 8"0.4326
GDX7L3 ⁄ 8"0.6841
Замовити обладнання

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online