Замовити дзвінок

Компресори серії ESM 2-6 мають зручну конструкцію, завдяки якій можливий їх запуск в експлуатацію відразу ж після установки. Моделі цієї серії прості в обслуговуванні, так як оснащені знімними бічними дверцятами для швидкого доступу до всіх технічних вузлів.

Проста конструкція компресора має мінімум рухомих частин, в результаті чого ви отримуєте підвищену надійність і знижені витрати на технічне обслуговування.

Моделі серії ESM 2-6 мають низький рівень шуму, що дозволяє їх монтаж в безпосередній близькості до споживача стисненого повітря.

Характеристики серії:

- надійний гвинтовий блок

- передова конструкція

- простота обслуговування

- призначені для гнучкого використання

- сучасна система управління

Варіанти виконання:

• Компресор, встановлений на підставі

• Компресор, встановлений на ресивері

• Компресор в повній комплектації, що включає компресор і рефрижераторний осушувач, встановлені на ресивері

У розробцi компресорiв cepiї ESM 2-6 від Gardner Denver були задiянi найновiтнiшi технологiї, iнновацiї та iнженернi розробки.

Надійність гвинтових компресорів Gardner Denver

Серiя ESM 2-6 виготовляються та контролюються у вiдповiдностi зі стандартами ISO, що вiдповiдають вимогам суворих промислових стандартiв якостi. Bci компресори cepiї ESM 2-6 мають надiйний гвинтовий блок та передову конструкцiю. Вони оснащенi сучасною системою управлiння, та створенi для гнучкого використання.

Гвинтові блоки Gardner Denver розроблені для того, щоб пройти випробування часом. Конструкція гвин­тового блоку забезпечує надійну роботу та просте обслуговування, для того, щоб звести простої до мінімуму.

Енергоефективні моделі Е-серії - найкраще на ринку рішення для енергоефективності!

Енергоефективні моделі Е-серіїМоделі Е-серії мають покращений, у порівнянні зі стандартними моделями в своєму класі, ККД - більш ніж на 5% вища енерго­ефективність. Завдяки новим інноваційним технологіям від Gardner Denver, а саме: електродвигуну ІЕ4, клапану автоматич­ного регулювання рівня масла, надпотужному гвинтовому елементу, моделі цієї енергоефективної серії можуть надати додаткову економію електроенергію в еквіваленті від 7000 євро на рік.

енергоефективність Е-серії

Ефективна комбінація двигунів / приводів / гвинто­вого блоку призначена для зниження питомої по­тужності, яка забезпечує вигоду у вигляді економії витрат енергії. Крім того, компресори серії (е), вико­ристовують двигуни високої ефективності ІЕ4. Моделі серії Е мають більш високу пропускну здат­ність, забезпечуючи максимальний рівень ефектив­ності. Моделі з перемінною швидкістю економлять енергію, зіставляючи вихідну потужність з спожи­ванням повітря в установці. Всі моделі з фіксованою швидкістю доступні зі вбудованим осушувачем. Гвинтові блоки Gardner Denver розроблені для того, щоб пройти випробування часом. Конструкція гвин­тового блоку забезпечує надійну роботу та просте обслуговування, для того, щоб звести простої до мінімуму.

Високопродуктивний елемент стиснення з низькою швидкістю обертання, знижує витрати на електро­енергію.

Новий С-Pro1.0 + Зручна система управління

Новий контролер компресора C-Pro1.0 + входить в стандартну комплектацію всіх моделей і надає інформацію про тиск, температуру масла і стан компресора (навантаження / розвантаження) на одному дисплеї і пропонує безліч корисних функцій, таких як:

  • Комунікаційний порт RS485 з підтримкою Modbus
  • Вбудований секвенсор для зручного управління 2 компресорами
  • Пластикова коробка для більш високого ступеня захисту IP
  • Автоматичний перезапуск після відключення електроенергії
  • Захист паролем
  • Заміна повітряного і масляного фільтрів
  • Заміна фільтра сепаратора і заміна масла
  • Налаштування тиску легко регулюється
  • Таймер розвантаження для DOL і SDS

Зручна система управління


alt
Про Модульні Компрессорні Станції
Замовити обладнання

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online