Замовити дзвінок
Продуктивність до 3м3/хв
Продуктивність до 3м3/хв

Продуктивність до 3м3/хв

Компанія Компрессорс Інтернешнл на основі більш ніж 20-річного досвіду розробляє комплексні та сучасні рішення в галузі компресорного обладнання. В час значного зростання цін на основні енергоносіїї, економія в споживанні електроенергії є основним фактором при виборі технологічного та енергетичного обладнання. Компрессорс Інтернешнл є лідером ринку по розробці та впровадження високотехнологічних рішень «під ключ».

Модульні автоматичні компресорні станції – ідеальне рішення для багатьох підприємств, де необхідно постачання стисненого повітря з автоматичним управлінням чи дистанційним контролем. Компанія Компрессорс Інтернешнл розробила власне рішення на базі стандартного контейнера сертифікованого реєстром Ллойда, що оптимізує логістику та вантажні роботи.  

Унікальність даного рішення полягає в тому, що все необхідне обладнання відомих світових виробників вже підготовлено та протестовано на базі компанії Компрессорс Інтернешнл. Введення в експлуатацію відбувається з мінімальною кількістю операцій, а саме підвід комунікацій, ліній електроживлення та турбопроводів стисненого повітря.

Впровадження модульної компресорної станції не потребує капітальних споруд, економлячи при цьому просторово-корисну площу, а також є можливість передислокації, в безпосередній близькості до локальних споживачів стисненого повітря. 

alt
Про Модульні Компрессорні Станції
alt
Інноваційні інженерні рішення для ВАТ "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"
Замовити обладнання

Бренди

Замовити дзвінок