Замовити дзвінок
Продуктивність від 5 до 15 м3/хв
Продуктивність від 5 до 15 м3/хв

Продуктивність від 5 до 15 м3/хв

Компанія Компрессорс Інтернешнл на основі більш ніж 15-річного досвіду розробляє комплексні та сучасні рішення в галузі компресорного обладнання. В час значного зростання цін на основні енергоносіїї, економія в споживанні електроенергії є основним фактором при виборі технологічного та енергетичного обладнання. Компрессорс Інтернешнл є лідером ринку по розробці та впровадження високотехнологічних рішень «під ключ».

Модульні автоматичні компресорні станції – ідеальне рішення для багатьох підприємств, де необхідно постачання стисненого повітря з автоматичним управлінням чи дистанційним контролем. Компанія Компрессорс Інтернешнл розробила власне рішення на базі стандартного контейнера сертифікованого реєстром Ллойда, що оптимізує логістику та вантажні роботи.  

Розміри контейнера підбираються у відповідності з потребами клієнта. Для замовлення доступні 20-ти, 30-ти та 40-футові контейнери.  

Унікальність даного рішення полягає в тому, що все необхідне обладнання відомих світових виробників вже підготовлено та протестовано на базі компанії Компрессорс Інтернешнл. Введення в експлуатацію відбувається з мінімальною кількістю операцій, а саме підвід комунікацій, ліній електроживлення та турбопроводів стисненого повітря.

Впровадження модульної компресорної станції не потребує капітальних споруд, економлячи при цьому просторово-корисну площу, а також є можливість передислокації, в безпосередній близькості до локальних споживачів стисненого повітря.

В реалізованих проектах використовується максимально надійне обладнання лідерів світового компресоробудівництва. Компресори з прямим приводом та системою повітряного охолодження, дозволяють використовувати рекуперацію теплової енергії. А системи внутрішньої теплоізоляції модуля, забезпечують безперебійну роботу навіть при мінусовій температурі навколишнього середовища.  

alt
Про Модульні Компрессорні Станції
alt
Інноваційні інженерні рішення для ВАТ "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"
Замовити обладнання

Бренди

Замовити дзвінок