Замовити дзвінок
Продуктивність до 3м3/хв
Продуктивність до 3м3/хв

Продуктивність до 3м3/хв

Компанія Компрессорс Інтернешнл на основі більш ніж 20-річного досвіду розробляє комплексні та сучасні рішення в галузі компресорного обладнання. В час значного зростання цін на основні енергоносіїї, економія в споживанні електроенергії є основним фактором при виборі технологічного та енергетичного обладнання. Компрессорс Інтернешнл є лідером ринку по розробці та впровадження високотехнологічних рішень «під ключ».

Модульні автоматичні компресорні станції – ідеальне рішення для багатьох підприємств, де необхідно постачання стисненого повітря з автоматичним управлінням чи дистанційним контролем. Компанія Компрессорс Інтернешнл розробила власне рішення на базі стандартного контейнера сертифікованого реєстром Ллойда, що оптимізує логістику та вантажні роботи.  

Унікальність даного рішення полягає в тому, що все необхідне обладнання відомих світових виробників вже підготовлено та протестовано на базі компанії Компрессорс Інтернешнл. Введення в експлуатацію відбувається з мінімальною кількістю операцій, а саме підвід комунікацій, ліній електроживлення та турбопроводів стисненого повітря.

Впровадження модульної компресорної станції не потребує капітальних споруд, економлячи при цьому просторово-корисну площу, а також є можливість передислокації, в безпосередній близькості до локальних споживачів стисненого повітря. 

alt
Про Модульні Компрессорні Станції
alt
Інноваційні інженерні рішення для ВАТ "Запорізький металургійний комбінат "Запоріжсталь"
Замовити обладнання

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок