Замовити дзвінок
Продуктивність більше 50 м3/хв
Продуктивність більше 50 м3/хв
Продуктивність більше 50 м3/хв

Продуктивність більше 50 м3/хв

Компанія Компрессорс Інтернешнл на основі більш ніж 15-річного досвіду розробляє комплексні та сучасні рішення в галузі компресорного обладнання. В час значного зростання цін на основні енергоносіїї, економія в споживанні електроенергії є основним фактором при виборі технологічного та енергетичного обладнання. Компрессорс Інтернешнл є лідером ринку по розробці та впровадження високотехнологічних рішень «під ключ».

Модульні автоматичні компресорні станції – ідеальне рішення для багатьох підприємств, де необхідно постачання стисненого повітря з автоматичним управлінням чи дистанційним контролем. Компанія Компрессорс Інтернешнл розробила власне рішення на базі стандартного контейнера сертифікованого реєстром Ллойда, що оптимізує логістику та вантажні роботи.  

Розміри контейнера підбираються у відповідності з потребами клієнта. Для замовлення доступні 20-ти, 30-ти та 40-футові контейнери.  

Унікальність даного рішення полягає в тому, що все необхідне обладнання відомих світових виробників вже підготовлено та протестовано на базі компанії Компрессорс Інтернешнл. Введення в експлуатацію відбувається з мінімальною кількістю операцій, а саме підвід комунікацій, ліній електроживлення та турбопроводів стисненого повітря.

Впровадження модульної компресорної станції не потребує капітальних споруд, економлячи при цьому просторово-корисну площу, а також є можливість передислокації, в безпосередній близькості до локальних споживачів стисненого повітря.

В реалізованих проектах використовується максимально надійне обладнання лідерів світового компресоробудівництва. Компресори з прямим приводом та системою повітряного охолодження, дозволяють використовувати рекуперацію теплової енергії. А системи внутрішньої теплоізоляції модуля, забезпечують безперебійну роботу навіть при мінусовій температурі навколишнього середовища.  

Замовити обладнання

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок