Замовити дзвінок

Аудит пневмосистем

Пневмоаудит - це комплекс заходів по вимірюванню витрат газу, в тому числі стисненого повітря на одному або декількох ділянках, з метою визначення фактичної витрати газу на певній ділянці, визначення витрати газу на окремих споживачах або визначення фактичної продуктивності компресорного устаткування. Пневмоаудит необхідний для підприємств з безперервним циклом виробництва, де застосовуються підвищені вимоги до надійності пневмосистем і компресорного устаткування.

Потреба в проведенні пневмоаудиту обумовлена ​​визначенням фактичних витрат газу у випадках модернізації старих компресорних станцій або проектування нових, перевірки компресорного устаткування або споживачів газу, а так само для планування енергозберігаючих заходів.

Крім стисненого газу, комплекс дозволяє виміряти витрату азоту (N2), вуглекислого газу (CO2), аргону (Ar), кисню (О2), оксид азоту (N2О).

Для проведення пневмоаудиту нашою компанією використовується професійний інструмент провідних виробників, який дозволяє проводити вимірювання витрати на магістралях стисненого повітря діаметром від 15 до 300 мм і тиском стисненого повітря до 40 бар.


Перед проведенням вимірів нашим фахівцем визначаються місця врізок в трубопроводі пневмосети для установки датчиків.

Пневмоаудит включає в себе:

- вимірювання споживання стисненого повітря підприємством;
- вимірювання і усунення витоків стисненого повітря;
- вимірювання параметрів точки роси і вмісту вологи;
- параметри вимірювання енергоспоживання;
- звіти з енергоаудиту;
- консультації з підбору обладнання;
- консультації по експлуатації існуючого обладнання;
- рекомендації щодо застосування систем рекуперації теплової енергії.

Час проведення вимірювання безпосередньо залежить від специфіки роботи підприємства і циклів споживання стисненого повітря обладнанням і визначається для кожного конкретного випадку окремо.

Після проведення вимірювань дані з пам'яті логера обробляються спеціальною програмою, будуються графіки і визначаються цільові параметри.

За отриманими даними готується звіт про проведене пневмоаудіте з рекомендаціями по підбору обладнання або по енергозберігаючим заходам.Центр обслуговування клієнтів: 

0800 33 33 30

   

E-mail: service@compressors.ua


alt Сервісна служба:
Центр обслуговування клієнтів:
0800 33 33 30
Замовити послугу

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online