Служба моніторингу iConn
Служба моніторингу iConn

Служба моніторингу iConn

iConn – це служба моніторингу в реальному часі, що забезпечує поглиблені, точні та достовірні дані про роботу системи. Ця про-активна, розумна технологія забезпечує впевненість, гарантуючи, що планування виробництва захищене точною статистикою та даними, що генерує контролер. І дані інформують користувачів про поточну продуктивність та висвітлюють потенційні несправності , перш ніж виникне проблема. 

Система iConn не тільки попереджує вас про майбутні неполадки, економлячи час та витрати, вона легка в користуванні та установці, і показує, як оптимізувати продуктивність та збільшити енергоефективність.  Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Платформа iConn спроектована у відповідності до вимог та рівнів обслуговування:

iConn Assessment призначений для базових установок та забезпечує детальний огляд продуктивності компресорної системи, допомагаючи операторам проглядати та аналізувати ключові операційні дані в Інтернеті та вжити заходів для виправлення будь-яких потенційних загроз. 

iConn Protect включає в себе інструмент прогнозування, який повідомляє користувача про будь-які ймовірні несправності та дозволяє запланувати обслуговування для попередження простою обладнання.   

iConn Manage пропонує комплексне розуміння роботи компресора, сервісну підтримку 24/7, а також об’ємну аналітику, віддалений моніторинг та аудит ефективності.  

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Замовити обладнання

Бренди

Каталог Online