Інноваційна система моніторингу Airlink Supervisor
Інноваційна система моніторингу Airlink Supervisor

Інноваційна система моніторингу Airlink Supervisor

Розвиток компресорної техніки з використанням нових сучасних цифрових систем управління виводить процес контролю та управління компресорними станціями на новий рівень. Замовники, встановлюючи на своїх виробництвах сучасне компресорне обладнання, бажають отримувати максимум оперативної інформації про стан обладнання, параметри роботи та поточні режими роботи.   

Компанія Компрессорс Інтернешнл, ідучи в ногу з часом, пропонує своїм замовникам новий продукт, який відповідає вимогам замовника та підвищує зручність експлуатації компресорного обладнання. Мова йде про систему візуалізації та моніторингу Airlink Supervisor, що була розроблена інженерами компанії Компрессорс Інтернешнл. 

 

Інноваційна система Airlink Supervisor збирає сигнали зі всіх цифрових та аналогових датчиків, що встановлені на обладнанні компресорної станції, обробляє їх та виводить на монітор в приміщенні оператора компресорної або керівника підрозділу. 

Інтерфейс програми являє собою головне вікно, де графічно зображено все обладнання компресорної станції, включаючи компресори, осушувачі та додаткове обладнання. Кожен компресор зображений у вигляді набору піктограм окремих вузлів, що дає замовнику можливість контролювати весь процес стиснення повітря та відслідковувати параметри тиску та температури повітря від всмоктувального клапану до нагнітального. 

Крім того, візуально відображається стан головного електродвигуна, положення клапанів, тиск, температура стисненого повітря і, що досить важливо, об’єм виробленого компресором стисненого повітря. Для контролю якості підготовки повітря, система Airlink Supervisor відображає температуру точки роси нагнітаючого стисненого повітря. 

По кожному з контролюючих параметрів, система будує графіки в режимі реального часу. Оператор має можливість в окремому вікні відобразити графік зміни будь-якого параметру в часі, з можливістю збільшення та зменшення масштабу по осі часу. 

По кожному із контрольованих параметрів система будує графіки в режимі реального часу. У оператора є можливість в окремому вікні відобразити графік зміни будь-якого параметру в часі, з можливістю збільшення та зменшення масштабу по осі часу. 

Програма Airlink Supervisor веде облік роботи обладнання під навантаженням та в режимі холостого ходу і відображає всю інформацію у вигляді кругових діаграм. Таким чином, замовник завжди бачить, наскільки завантажене його обладнання та який потенціал у наявного обладнання по підключенню нових споживачів. 

По кожній одиниці обладнання, система відслідковує виникнення аварійних ситуацій та виводить попереджувальне повідомлення з індикацією на екран. 

Відмінною особливістю системи Airlink Supervisor є те, що за допомогою GSM- модему параметри роботи станції передаються на сервер в офіс сервісної служби компанії Компрессорс Інтернешнл. Таким чином, сервіс-інженери компанії мають можливість миттєво реагувати на аварійні ситуації в роботі обладнання, а також аналізу робочих параметрів та планування робіт по технічному обслуговуванню.  

Все це підвищує надійність та забезпечує безаварійну роботу компресорного обладнання замовника, і, без перебільшення, виводить взаємодію з замовником та відношення до обладнання на новий сучасний високотехнологічний рівень.  

 

alt
Чистота стисненого повітря - вирішальний фактор на фармацевтичному виробництві
Замовити обладнання

Бренди

Каталог Online