Дихальні повітряні системи UltrapureTM 2000
Дихальні повітряні системи UltrapureTM 2000

Дихальні повітряні системи UltrapureTM 2000

Дихальні повітряні системи UltrapureTM 2000 – це блок очищення повітря для забезпечення дихальним повітрям, що відповідає всім міжнародним стандартам та медичним вимогам. 

Повна комплектація адсорбційного осушувача з очищення включає в себе адсорбер з активованим вугіллям, фільтр попереднього очищенн, фільтр кінцевого очищення та конденсатовідвідник. 

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Пакет очищення, що включає адсорбційний осушувач, видалення CO, CO2, NOX та SO2 - без додаткових витрат на встановлення, всі компоненти в упаковці.

Гарантована та підтверджена ефективність поділу - якість повітря дихання, що перевищує всі відповідні міжнародні стандарти, наприклад, Pharmacopée Européenne; DIN EN 12021; DIN EN ISO 7396-1; BS4275; ANSI / CGA G.7.1; Z180, 1M85; AS2299-1979; NZL5813.

Картриджі з осушувачем - Простота зберігання, транспортування і проста установка.

Компактний, економний дизайн - Установка в найменших приміщеннях, можлива також модифікація.

Дисплей обміну компонентів - висока робоча безпека, завдяки розрахунку оптимального обміну для фільтруючих елементів і картриджів з осушувачем.

Унікальний багатофункціональний блок - всі рухомі частини та всі електронні компоненти, інтегровані у функціональний блок, тому легко та ефективно обслуговуються.

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики
alt
Медичні гази - нові технології для передових і сучасних вітчизняних клінік
Замовити обладнання

Бренди

Каталог Online