Замовити дзвінок
Дихальні повітряні системи UltrapureTM ALG
Дихальні повітряні системи UltrapureTM ALG

Дихальні повітряні системи UltrapureTM ALG

Дихальні повітряні системи UltrapureTM ALG - це осушувачі, що не нагріваються і забезпечують очищеним повітрям, яке відповідає всім міжнародним стандартам та медичним вимогам. 

Комплект для очищення повітря адсорбційного осушувача складається з осідання CO, CO2, NOX та SO2, фільтрів попереднього та кінцевого очищення та конденсатовідвідником з автоматичним рівнем контролю. 

Очищення проходить 7 стадій  осушування та фільтрації. 

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Пакет дихального повітря, що включає абсорбційний осушувач, CO, CO2, NOX та SO2, до і після фільтра та автоматичного виходу з конденсату на рівні.

Гарантована та перевірена ефективність поділу - Якість дихального повітря відповідно до всіх відповідних міжнародних стандартів, напр. Pharmacopée Européenne; DIN EN 12021; DIN EN ISO 7396-1; BS4275; ANSI / CGA G.7.1; Z180, 1 M85; AS2299-1979; NZL5813.

Версія в кожусі - Оптимальний захист від механічних пошкоджень та від забруднень.

Відображення робочого стану за допомогою світлодіода - висока робоча безпека, оскільки весь робочий стан може бути легко виявлений у будь-який час.

Переривчаста експлуатація стандартна - Зв'язок між сушаркою і компресором можливий на центральному обладнанні, тому зберігається стиснене повітря.

Оптимальна адаптація та велика розмірність компонентів.

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики
alt
Медичні гази - нові технології для передових і сучасних вітчизняних клінік

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online