Синхронний бензиновий генератор A-iPower А2200
Синхронний бензиновий генератор A-iPower А2200
Синхронний бензиновий генератор A-iPower А2200
Синхронний бензиновий генератор A-iPower А2200
Синхронний бензиновий генератор A-iPower А2200
Синхронний бензиновий генератор A-iPower А2200

Синхронний бензиновий генератор A-iPower А2200

Бензинові генератори A-iPower забезпечують чисту, стабільну та тиху електроенергію в меншому і легшому корпусі. Вони ідеально підходять для резервного енергопостачання приватних осель, для користування в дорозі, наприклад для служб порятунку, мобільних медичних служб, для муніципальних ремонтних робіт, для військових потреб та інших цілей, де потрібне компактне резервне електроживлення.

18524 грн.

Ваш браузер не поддерживает тег object

Генератори A-iPower забезпечують чисту, стабільну та тиху електроенергію в меншому і легшому корпусі. Вони ідеально підходять для резервного енергопостачання приватних осель, для користування в дорозі, наприклад для служб порятунку, мобільних медичних служб, для муніципальних ремонтних робіт, для військових потреб та інших цілей, де потрібне компактне резервне електроживлення.

Завдяки сучасним технологіям A-iPower, ви можете використовувати екологічно чисту енергію, яка є такою ж надійною, як і енергія, яку ви отримуєте від розетки вдома: генератори A-iPower з Чистою Синусоїдою забезпечують екологічно чистим електроживленням будь-які пристрої з двигунами змінного струму, навіть чутливу електроніку, таку як планшети, ноутбуки, цифрові годинники, електричні медичні прилади, лабораторне обладнання та інші електроприлади. Бензиновий генератор A2200 уособлює в собі американський дизайн з характерно продуманою зручністю у користуванні.

A-iPower – американський бренд портативних генераторів та мобільних електростанцій, у яких поєднано досвід, сучасні інженерні розробки та високотехнологічні виробничі потужності.

Бренд A-iPower входить до п'ятірки лідерів з продажу генераторів у США. Лінійка продукції корпорації широко представлена на європейському та азійському ринках. Компанія Compressors International представляє лінійку генераторів, яку корпорація A-iPower виготовляє для європейського ринку та відповідно до стандартів та потреб європейського енергетичного регіону.

Генератори A-iPower вирізняються високою якістю компонентів і збірки відповідно до вимог міжнародних стандартів якості. A-iPower входить до Асоціації виробників портативних генераторів (PGMA) - організації, що розробляє та впроваджує стандарти безпеки та якості для продуктів галузі. Генератори A-iPower сертифіковані CE, RoHS2 та TUV та відповідають високим екологічним вимогам Euro V.

ПЕРЕВАГИ:


 

Надвеликий паливний бак
 Збільшений паливний бак дозволяє генераторам працювати на одному
паливному баку у 1,5 рази довше, ніж звичайні бензинові генератори, що представлені на ринку, це значно розширює можливості використання бензинових генераторів
A-iPower просто неба

ЕкоРежим

Якщо споживання менше 50% від номінальної потужності, використовуйте ЕкоРежим, це дозволяє економити паливо без зменшення якості електроенергії.

 

 СТАБІЛІЗАТОР НАПРУГИ

 Автоматичний регулятор напруги (АРН або AVR) забезпечує точну передачу енергії від синхронного альтернатора змінного струму до вихідних розеток з напругою 230V змінного струму

 

Надійний двигун

Ідеально збалансований механізм забезпечує вихідну потужність з низьким рівнем вібрацій.

 

Цифровий дисплей «4 в 1»

Цифровий дисплей з високою контрастністю: потужність, частота, рівень палива, низький рівень мастила, години роботи і т.д

 

Високоефективний безщітковий альтернатор

Оптимальне перетворення енергії з мінімальними втратами потужності.

 

Розширені функції безпеки

Відключення при низькому рівні мастила, електронний захист від перенавантаження, короткого замикання та перегрівання.

 

Розетки

Євророзетки + роз'єм USB+ автомобільна розетка.

 

Кожух

Кожух з надміцного пластику захищає генератор від механічних ушкоджень, зайвої вологи та виконує шумопоглинаючу функцію.

 

Номінальна потужність, кВт 2
Максимальна потужність, кВт 2,2
Напруга, В 230
Частота, Гц 50
Номінальний струм, А 8,7
Клас IP IP23
Рівень шуму, дБ (А) 7м 95
Спосіб запуску Ручний
Акумулятор Ні
Опція підключення АВР Ні
Модель двигуна AP170F
Ємність паливного баку, л 25
Цифровий дисплей Так
Євророозетка 230B/16А
Роз'єм USB 5V / 12V Так
Автомобільна розетка 12V Так
Комплект колес та ручек Ні
Вимикач при низькому рівні мастила Так
Захист від перенавантаження Так
Упаковка, см 64x48x52
НЕТТО / БРУТТО, кг 43/45
Замовити обладнання

Бренди

Каталог Online