Повітряні компресори з повітряним охолодженням. Серія SA
Повітряні компресори з повітряним охолодженням. Серія SA

Повітряні компресори з повітряним охолодженням. Серія SA

Висока продуктивність
• Оптимізована конструкція, створена передовими методами динамічного аналізу
• Обновлений редуктор забезпечує низький рівень шуму
• Застосування ідеальних графітових ущільнень, (більше 4 ступенів), а також змащувальної системи з низьким тиском масла, дозволяє знизити втрати енергії та забезпечити 100% чисте повітря
• Автоматичне подвійне та плавне регулювання 
• При зміні потреби в стисненому повітрі, система спільного керування продувальним клапаном  та вхідним направляючим апаратом, переводить компресор в найбільш оптимальний робочий стан 
• Повна реалізація системи безперервної подачі стисненого повітря, що забезпечується широким робочим діапазоном компресора.

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Мінімізація витрат за строк служби

• Економічна експлуатація системи досягається за рахунок низьких втрат енергії. Всі складові частини компресору (в залежності від моделі), монтуються на загальній основі, яке представляє собою зручний для транспортування моноблок. Конструкція моноблоку спроектована за принципом Lift & Put, завдяки чому, необхідність у додаткових затратах на його монтаж відсутня. Компресори мають довгий інтервал технічного обслуговування та гарантії на ресурс експлуатації більше 20 років, що дозволяє звести до мінімуму витрати на експлуатаційні затрати. 

• Огляд та технічне обслуговування виконуються швидко та просто. Модульна конструкція системи дозволяє спростити технічне обслуговування та значно понизити необхідні для нього затрати часу в порівнянні з системами звичайної конструкції. 

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

МодельSA2100SA3100
Швидкість потоку, м3год1,300 – 2,5003,200 – 5,500
Потужність, кВт140 - 260400 - 580
Тиск на виході, бар А6,5 - 108,0 - 11
Габарити (ДхШхВ), мм2,550х1,500х2,8007,150х4,650х2,750
Вага, кг4,59,700 (без двигуна)

Замовити обладнання

Бренди

Каталог Online