Замовити дзвінок

Адсорбційні осушувачі зі швидкістю потоку від 6.00 до 31.43 м3/хв

Моделі GDX серії NS - це вічна класика

Класична модель адсорбційних осушувачів здійснює високоефективне видалення вологи та виконує надійну роботу за допомогою електромагнітних клапанів. Вбудований об'ємний обмежувач потоку запобігає переливу, забезпечуючи стабільну роботу. Енергозберігаючий моніторинг точки роси може заощадити до 60% під час зниженого навантаження. Стандарта точка роси - 40°С, але опціонально доступні -20°С та -70С.

Переваги – отримайте більше за свої гроші:

  • Гарантована продуктивність - осушувачі Gardner Denver пройшли 100% виробничі випробування на заводі, щоб гарантувати найвищий стандарт продуктивності, забезпечуючи чистоту стисненого повітря відповідно до ISO8573-1.2010, ступінь забруднення 2 (1 мікрон) та вода класу 2 (-40°C точка роси).
  • Надійна робота - високоефективне видалення вологи та надійна робота з електромагнітними клапанами, PLC контролер; вбудований обмежувач об'ємної витрати запобігає переливу, забезпечуючи стабільну точку роси.
  • Тиха розгерметизація – унікальні глушники вихлопного повітря значно знижують рівень шуму.
  • Енергозберігаюча конструкція у стандартній комплектації - енергозберігаючий моніторинг точки роси може заощадити до 60% при зниженій вологості на вході.
  • PLC контролер та цифровий дисплей - чіткий цифровий дисплей забезпечує повний огляд роботи PLC та даних моніторингу.
  • Високоякісна конструкція – 100% перевірені на герметичність, працездатність та точку роси.
  • Проста в установці конструкція, що економить простір - компактна конструкція дозволяє встановлювати в місцях, надто маленьких для традиційного осушувача; зручні сервісні комплекти для легкого та ефективного обслуговування.

Детальніше про серію GDX NS - абсолютно сухе та чисте повітря:

Комбінована колона з осушувачем та додатковим фільтром
Колони, які заповнені адсорбентом з високою щільністю, забезпечують максимальну адсорбційну здатність. Вбудований додатковий фільтр забезпечує надійну якість повітря на виході.

Робота під керуванням PLC
Осушувач управляється міцною та надійною системою керування PLC, що пропонує цінні функції: «ввімкнення», «час роботи» та індикатори необхідності обслуговування. Збереження пам'яті, вбудоване в PLC, дозволяє контролеру продовжити цикл осушувача з того місця, на якому він зупинився, забезпечуючи незмінно чисте та сухе повітря на виході. Синхронізація компресора - це стандартна функція енергозбереження, яка запускає та зупиняє осушувач за сигналом від компресора або робочого обладнання для усунення втрат під час продування, коли осушувач не потрібний.

Контроль точки роси у стандартній комплектації
Для використання цієї опції в осушувач вбудований датчик точки роси, що забезпечує максимальну економію енергії. Точка роси на виході постійно контролюється, що дозволяє регулювати час циклу залежно від фактичної вологості, що дозволяє заощаджувати цінне повітря. Точка роси зручно відображається на PLC. Опція S – знижує спрацьовування клапана, збільшуючи термін служби.

Оптимальна точка роси
У стандартній комплектації осушувачі розраховані на точку роси -40°C. Доступні додаткові точки роси від -20°C до -70°C.

Постійний потік та тиск
Перед перемиканням колон тиск вирівнюється, щоб забезпечити безперебійну подачу стисненого повітря та постійний тиск повітря. Вирівнювання забезпечує довгий термін служби адсорбенту за рахунок мінімальної потертості.

Двоступінчастий глушник що не потребує обслуговування
Чисте повітря направляється в глушники, що легко обслуговуються, за нижнім колектором. Потім повітря прямує під осушувач у бік компресора.

Максимальний захист від корозії
Високоміцні алюмінієві колони захищені від корозії та покриті порошковою фарбою зовні, що забезпечує максимальний захист у будь-якому середовищі.

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online