Замовити дзвінок

Індивідуальний Service Point

Компанія Компрессорс Інтернешнл пропонує унікальну послугу - індивідуальний Service Point безпосередньо на Вашому підприємстві. Зручний і простий спосіб підтримки чудових експлуатаційних характеристик вашого компресорного устаткування.

Для підприємств c безперервним циклом виробництва, де застосовуються підвищені вимоги до надійності пневмосистем і компресорного обладнання, і де встановлені великі компресорні станції, компанія Компрессорс Інтернешнл, пропонує установку невеликого сервісного центру з послугами кваліфікованого сервіс-інженера. Таким чином, ви отримуєте сервіс для вашого обладнання безпосередньо на місці його експлуатації. Сервіс-інженер проводить моніторинг роботи обладнання, його основних параметрів, виконує щоденний огляд і необхідне облуговування.

Вам більше не потрібно чекати приїзду сервісної бригади - сервіс центр знаходиться поруч з вами.

У разі виникнення збоїв в роботі обладнання, сервіс-інженер, перебуваючи безпосередньо на підприємстві зможе швидко усунути проблему, скоротивши таким чином час простою.

Дізнайтеся, як зробити сервіс доступним і зручним - 0800 33 33 30 або зверніться в наші регіональні представництва.Центр обслуговування клієнтів: 

0800 33 33 30

   

E-mail: service@compressors.ua


alt Сервісна служба:
Центр обслуговування клієнтів:
0800 33 33 30
Замовити послугу

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online