Замовити дзвінок

Новини

Обслуговування повітряного компресора взимку
Компресори працюють менш ефективно у разі впливу низьких температур. Тому технічне обслуговування взимку має свою специфіку та є важливою складовою задля безперебійної та ефективної роботи компресора. Якщо температура падає нижче 5°C, це може спричинити різноманітні проблеми, зокрема замерзлий конденсат і загущене компресорне мастило. Якщо ці проблеми залишити без уваги, продуктивність вашого компресора може зменшитися або ж він може взагалі вийти з ладу. Проте, якщо ви зробите вірні кроки для захисту свого обладнання в зимові місяці, вам не варто турбуватись про виникнення цих проблем. Ось п’ять важливих заходів, щоб забезпечити справну роботу вашого обладнання взимку.
Ingersoll Rand купує Air Treatment у SPX FLOW
Наш партнер компанія Ingersoll Rand, лідер з виробництва компресорного обладнання, уклала угоду щодо придбання підрозділу Air Treatment (очищення повітря) у компанії SPX FLOW, сума угоди – приблизно 525 мільйонів доларів США.
AEON™ лінійка олив для гвинтових компресорів
Чи знаєте ви, що компанія Gardner Denver розробила для повітряних компресорів свій власний асортимент мастильних матеріалів, сертифікованих ISO?
Gardner Denver пропонує нове рішення для безмасляного повітря
Компанія Gardner Denver розробила нову лінійку адсорбуючих колон з активованим вугіллям Carbon Tower серії GDFT
Представлено лінійку нових модульних Генераторів Азоту
Генератори азоту починаються з чистого, сухого стисненого повітря для забезпечення безперервної подачі азоту високої чистоти. Виробництво азоту на власному підприємстві – це економічна та надійна альтернатива використанню балонів рідкого азоту у широкому діапазоні застосувань.

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online