Замовити дзвінок

Новини

Компанія Gardner Denver оновила лінійку компресорів ESM / ESMe / VS 55-75
Лінійку гвинтових повітряних компресорів з фіксованою та змінною швидкістю ESM / ESMe / VS 55-75 оновлено, відтепер їх можна замовити з вбудованим рефрижераторним осушувачем.
Дистриб'юторська зустріч Ingersoll Rand. Брно - 25 жовтня 2023
Наша компанія Compressors International взяла участь у зустрічі дистриб'юторів Ingersoll Rand, яка відбулася 25 жовтня 2023 року в місті Брно (Чехія). На цьому заході ми отримали нагороду "Priority Partnership Excellence 2022".
Рекуперація тепла: суттєва економія коштів та зниження вуглецевого сліду з інноваціями CompAir
Ви прагнете заощадити кошти та зменшити вплив на довкілля? Відновлення тепла - ваш ключ до досягнення цих цілей. Відкрийте новий світ можливостей, де залишкове тепло перетворюється на вашу вигоду. Адже сьогодні енергоефективність є критично важливою, як для сьогодення, так і для майбутніх поколінь.
Технічна інформація стає швидкодоступнішою
Чи знаєте ви, що QR-коди можна використовувати не лише для перегляду меню в ресторані чи для додавання нового друга в соціальних мережах?
FourCore - технологія ефективних компресорних рішень
У зв'язку з глобальним зростанням вартості енергії сьогодні як ніколи актуальна переоцінка ефективності систем стисненого повітря. Лінійка повітряних компресорів FourCore від CompAir є втіленням такої продуктивності, компактності та енергоефективності.

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online