Замовити дзвінок

Новини

Промивна рідина AEON від Gardner Denver: Швидке та ефективне очищення масляної системи компресора
Промивна рідина або ж промивне мастило – це дієвий і швидкий спосіб очищення компресора, який цього потребує. Кампанія Gardner Denver має серед своїх унікальних розробок компресорних рідин мастило, яке створене саме для таких цілей.
Підвищіть ефективність з мастилами AEON від Gardner Denver!
Оливи AEON спеціально розроблені компанією Gardner Denver для повітряних маслозаповнених компресорів. Їх основні задача ­ – це захист рухомих та нерухомих частин компресора та боротьба з жорсткими умовами експлуатації.
Ingersoll Rand придбав Friulair
1 лютого світовий лідер з виробництва компресорної техніки Ingersoll Rand придбав компанію FRIULAIR з метою розширення своїх можливостей та отримання нових технологій очищення повітря. Таким чином, корпорація Ingersoll Rand Inc, до якої входять такі гіганти як Gardner Denver, CompAir, Champion, долучила до своїх активів ще два потужних заводи.
Компанія Gardner Denver оновила лінійку компресорів ESM / ESMe / VS 55-75
Лінійку гвинтових повітряних компресорів з фіксованою та змінною швидкістю ESM / ESMe / VS 55-75 оновлено, відтепер їх можна замовити з вбудованим рефрижераторним осушувачем.
Дистриб'юторська зустріч Ingersoll Rand. Брно - 25 жовтня 2023
Наша компанія Compressors International взяла участь у зустрічі дистриб'юторів Ingersoll Rand, яка відбулася 25 жовтня 2023 року в місті Брно (Чехія). На цьому заході ми отримали нагороду "Priority Partnership Excellence 2022".

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online