Замовити дзвінок

Новини

Gardner Denver та промисловий сигмент компанії Ingersoll Rand завершили злиття
Наш ключовий партнер та виробник Gardner Denver та промисловий сигмент компанії Ingersoll Rand завершили злиття для заняття всесвітньо лідуючих позицій у сфері Критично Важливих Систем безперервної дії та Промислових Технологій.
Нова серія ESM / VS, ESM90e - ESM132e (FRAME 5) від Gardner Denver. Компресори з фіксованою і регульованою швидкістю
Gardner Denver запускає нову розширену лінійку маслозмащуваних компресорів Frame 5 (90, 110 і 132 кВт) з новими моделями преміум-класу ESM90e - ESM132e. Всі нові варіанти доступні з фіксованою швидкістю, повітряним або водяним охолодженням і тиском 7,5 і 10 бар.
E-max - ефективна система рекуперації тепла для безмасляних компресорів.
Gardner Denver з радістю повідомляє про запуск E-max, нової системи рекуперації тепла під ключ для безмасляних компресорів з водяним охолодженням.
INMATEC — провідний виробник генераторів азоту з Німеччини.
АЗОТ ЗАМІНЮЄ ОКСИД ВУГЛЕЦЮ Азот використовується в багатьох галузях харчової промисловості. Газ також усе частіше використовується на пивоварних заводах, щоб запобігти псуванню пива і зберегти його свіжим протягом тривалого періоду часу.
Gardner Denver проектує і виробляє високоякісні гвинтові блоки для стиснення повітря.
Маючи більш ніж 160-річний досвід, у компанії «Гарднер Денвер» репутація одного з найвідоміших і перевірених виробників компресорів в світі.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок