Замовити дзвінок

Сервісне обслуговування 24/7

Компанія Компрессорс Інтернешнл пропонує сервісне обслуговування і наявність запасних частин для компресорного устаткування в вашому регіоні. Наші сервісні центри і склади оригінальних запасних частин розташовані в найбільших містах країни, таких як Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Маріуполь, Кривий Ріг, Суми, Запоріжжя та Рівне.


Сервісні автомобілі компанії Компрессорс Інтернешнл оснащені необхідним професійним обладнанням для проведення обслуговування і ремонту на місці замовника.

Час - це гроші. Ми надаємо швидкий і зручний сервіс. Пропонуючи кваліфіковане обслуговування, наші сервісні центри знаходяться в найбільших містах країни, ставши, таким чином еталоном в сфері надання послуг ремонту та обслуговування компресорного устаткування.

Для виконання технічних робіт, фахівці компанії Компрессорс Інтернешнл використовують тільки оригінальні запасні частини. Оригінальні запчастини для компресора гарантують перевірена якість і забезпечують ефективність і надійність роботи компресорів при будь-яких умовах.

Всі фахівці компанії Компрессорс Інтернешнл мають необхідні навички, знання і великий досвід роботи з ремонту та обслуговування компресорного устаткування. А це означає, що сервісні інженери Компрессорс Інтернешнл висококваліфіковані і компетентні, як в питаннях механічного ремонту, так і техніці управління.

Оригінальні запчастини провідних світових виробників компресорного обладнання в наявності на складі компанії Компрессорс Інтернешнл. Саме тому, Ви завжди можете бути впевнені, що необхідна запасна частина прибуде до Вас в найкоротші терміни.

Компанія Компрессорс Інтернешнл пропонує систему Airlink Supervisor, яка дозволяє моніторити стан роботи вашого компресорного устаткування. Що це означає для Вас:
- швидка діагностика несправностей;
- контроль параметрів системи в режимі реального часу;

                                              Технічне обслуговування - в надійних руках

Коли мова заходить про безпеку, доступность та збереженні вартості, а також сервіс компресорного устаткування 24/7, договір фірмового сервісного обслуговування є правильним рішенням. Він включає в себе:
- заміну запасних частин згідно з регламентом обслуговування;
- гарантію на змінні комплектуючі;
- перевірку функціональних і пов'язаних з безпекою компонентів, і їх заміну після узгодження з клієнтом;
- випробування обладнання;
- звіт про роботу компресорного устаткування;
- сервісні послуги надаються 24 години на добу, 7 днів на тиждень;
- документація повного спектру послуг дає повну впевненість і запобігає порушенням техніки безпеки. Таким чином, підтримується постійна експлуатаційна надійність і доступність системи подачі стисненого повітря;
- клієнт може відкликати угоду про співпрацю в будь-який час;
- клієнт отримує графік індивідуального обслуговування з урахуванням потреб користувача.


Центр обслуговування клієнтів: 

0800 33 33 30

   

E-mail: service@compressors.ua

alt Сервісна служба:
Центр обслуговування клієнтів:
0800 33 33 30
Замовити послугу

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online