Адсорбційні осушувачі зі швидкістю потоку від 6.7 до 141.7 м3/хв

Забезпечення надійності, продуктивності та споживчої цінності

Адсорбційні осушувачі Gardner Denver серії GDX є комплексним, економічним рішенням для будь-яких застосувань у широкому діапазоні секторів і розроблені для забезпечення легкого доступу, енергоефективності та тривалого терміну служби.

Особливості серії Gardner Denver GDX – це ваші переваги:

  • Максимальна надійність - міцні клапани забезпечують стабільну та надійну роботу осушувача.
  • Надійна зміна режиму з продувними клапанами - клапани, що перемикають, зазвичай відкриті, в той час як продувні клапани зазвичай закриті, щоб дозволити повітрю пройти через осушувач у разі відключення енергії. Клапани розраховані на тривалий робочий цикл та тривалий термін служби. Клапани продувки також мають індикатори для полегшення перевірки працездатності.
  • Високопродуктивні клапани - перемикаючі та продувальні клапани забезпечують швидке спрацьовування та призначені для тривалого циклу та тривалого терміну служби. Дискові затвори мають диск із нержавіючої сталі для забезпечення високого опору. Клапани продувки мають індикатори для контролю продуктивності.
  • Низькі витрати на термін служби - інтелектуальна перевірка продуктивності скорочує час безвідмовної роботи та знижує загальну вартість.
  • Зовнішні електромагнітні клапани - легкодоступні клапани контролюють повітря для простого обслуговування. Нові клапани мають можливість ручного контролю для полегшення перевірки продуктивності. Крім того, нова функція “push to test” дозволяє програмі контролера активувати окремі соленоїдні клапани, щоб допомогти в діагностиці проблем, пов'язаних з клапанами.
  • Низькопрофільна конструкція - наша конструкція забезпечує легкий доступ до ключових точок обслуговування на рівні оператора, що прискорює обслуговування та скорочує час простою. Низькопрофільність також дозволяє здійснювати транспортування у вертикальному положенні (при мінімальних витратах на покупку) та спрощує встановлення. Установка можлива навіть у місцях із малим зазором через меншу висоту, порівняно з нашими конкурентами.
  • Вхідний отвір для бічного кріплення і випускні колектори — це верхні та нижні колектори, які встановлені збоку та забезпечують доступ до всіх клапанів для неперевершеної зручності обслуговування порівняно з конкурентними конструкціями.


Інтелектуальний моніторинг захищає час безперебійної роботи, одночасно знижуючи загальну вартість володіння.

Рентабельність інвестицій (ROI) з системою управління енергією (EMS) EMS може значно знизити експлуатаційні витрати, обмежуючи споживання повітря пропорційно вмісту вологи в осушувачі. Він використовує технологію з керамічним сенсором, яка забезпечує найшвидшу задокументовану реакцію на зміни точки роси. Завдяки управлінню енергією повернення інвестицій можливе менш ніж за рік! Доступний у всіх моделях і конфігураціях.

Фільтри серії GDF
Попередній і додатковий фільтри входять до стандартної комплектації.

Попередній фільтр – високоефективний фільтр також видаляє частки розміром до 0,01 мікрона. Максимальний вміст масляного аерозолю - 0,01 мг/м3 при 21°C, захищає та продовжує термін служби.

Додатковий фільтр – потужний фільтр, що забезпечує потік повітря ISO Class 2, що є високим рівнем якості повітря для клієнта.
Включає диференціальний манометр для легкого контролю та гарантує сертифіковану роботу.

Захист ваших інвестицій
Ефективний захист для осушувача і подальших процесів.

Замовити обладнання

Бренди

Каталог Online