Замовити дзвінок
Блочно-модульні компресорні станції газоподібного азоту
Блочно-модульні компресорні станції газоподібного азоту
Блочно-модульні компресорні станції газоподібного азоту
Блочно-модульні компресорні станції газоподібного азоту
Блочно-модульні компресорні станції газоподібного азоту

Блочно-модульні компресорні станції газоподібного азоту

IMT PNC ONTOUCH: ЭФЕКТИВНЕ ТА ЗРУЧНЕ В ЕКСПЛУАТАЦІЇ ВИРОБНИЦТВО АЗОТУ

Серія продукції IMT PNC OnTouch пропонує пристрої, що забезпечують повний цикл виробництва азоту. При цьому генератори OnTouch орієнтовані перш за все на зручність використання. Наприклад, панель сенсорного управління L, а також опція віддаленого управління забезпечують простий та швидкий доступ до усіх важливих експлуатаційних параметрів -  як на місці, так і збудь-якої точки світу.

Азот від 10,7 Nm³/год - 2.740,00 Nm³/год
Чистота N2 
від 95% до 99,999% (5.0) / 10 ppm (частин на мільйон залишкового кисню)

 

Ефективність при виробництві азоту на місці значно збільшується завдяки застосованій технології PNC. За допомогою інноваційної технології проходження та вихрової технології в значному об’ємі знижуються виробничі витрати. Це стає можливим завдяки використанню меншої кількості стисненого повітря, що  потрібне для відділення молекул азоту від молекул кисню. Таким чином, за допомогою розробленої компанією INMATEC технології PNC при низькій витраті стисненого повітря може вироблятись більше азоту.
Багаточисленні опції серії
PNC OnTouch, наприклад, система Auto Pure або збагачення воднем через систему NKat, дозволяє налаштувати виробництво у відповідності з вашими потребами.

Переваги для вас:

  • Азот в будь-який час і в будь-якому місці.
  •           Економічно вигідно через низькі витрати на експлуатацію.
  •          Вивірене технічне рішення, що заслуговує на довіру.
  •          Необхідний рівень чистоти речовини для кожної сфери застосування.
  •          Відсутність необхідності у довгостроковій оренді.
  •          Майже повне виключення забруднення навколишнього середовища СО2.

Об’єми поставки:
Багатомовна сенсорна панель керування
L; клапанна система із нержавіючої сталі, що не потребує частого технічного обслуговування; зносостійке молекулярне сито з шаром активованого вугілля; програмований логічний контролер. 

Додатковий плюс – це безперервне вимірювання та контроль усіх виробничих показників. За допомогою сенсорної панелі управління L, можна в будь-який час зчитувати протокольний ступінь чистоти та вихідний тиск. Крім цього, завдяки функції віддаленого доступу до генератора можна в будь-який час підключитись з будь-якої точки світу для контролю та віддаленого керування. Цей стандарт «Індустрія 4.0» (бокс віддаленого моніторингу), забезпечує максимально можливий захист для усього виробничого процесу.     

Адсорбція з перепадом тиску (PSA) 

Адсорбція з перепадом тиску – це технологія, яка використовується для повітряної сепарації, для створення безперервного потоку азоту за допомогою фільтрації повітря. Генератори азота використовують адсорбцію з перепадом тиску для сепарації молекул азоту від інших молекул в стисненому повітрі. 

Кисень та незначні газові домішки видаляються, в той час як азот допускається до застосування. Функції конструкції та управління, які використовуються генераторами азоту, допомагають максимізувати вихід газу та зменшити споживання повітря для досягнення ефективності.

Модульна концепція пропонує більшу гнучкість. Обладнання може бути сконфігуроване таким чином, щоб налаштувати його до своїх потреб для щоденного постачання азоту та при збільшенні потреби в азоті. Додаткові модулі можуть забезпечити додаткову продуктивність у режимі очікування або слугувати резервним джерелом. Компактна конструкція дозволяє проходити обладнанню крізь стандартні двері. Генератори азоту PSA можуть бути поставлені всередині контейнера, на рамі, або встановленого під ключ всередині ISO або інших контейнерах. Усі компоненти підбираються на основі місцевих умов навколишнього середовища та класифікації районів місця установки. Всі установки можуть бути виготовлені у відповідності до потреб замовника. 

 

Переваги:

Важливі елементи розроблені для застосування

Вибір відповідних матеріалів

Сертифікат на будь-який компонент

Чистий азот з постійним потоком та тиском

Компактна конструкція

Адаптивна модульна конструкція

Низька вартість володіння

Доведена висока надійність 

 

Мембранна технологія 

Мембранні системи генерації азоту складаються з волокнистих мембранних модулів, розташованих у зручному корпусі, та обладнаних системою управління та вбудованою фільтрацією.  

Високоякісне стиснене повітря можна відокремити за допомогою мембран, що складаються з дрібних порожнистих полімерних волокон. В процесі фільтрації, сухе та чисте стиснене повітря (<+5°C pdp), що надходить у волокнисті стінки, фільтрується з водяної пари, СО2 та кисню.  В той же час, залишковий газ, переважно азот, проходить через волокна та збирається як продукт процесу. 

Мембрани розроблені для видалення небажаних газів, таких як кисень та водяна пара через стінку порожнистого волокна в атмосферу, зберігаючи при цьому азот. Цей азотний продукт безперервно проходить до місця застосування. Вхідне повітря має бути правильно очищене та висушене перед тим, як потрапить до мембрани. В іншому випадку, неглибокі волокна швидко засмітяться. Повітряне очищення через фільтри та осушувачі необхідні для запобігання засмічення.  

Мембранна система генерації азоту може бути поставлена в середині контейнера, на рамі, або змонтована під ключ в середині ISO або інших стандартних контейнерах. Усі компоненти підбираються на основі місцевих умов навколишнього середовища та класифікації районів місця установки. Всі установки можуть бути виготовлені у відповідності до потреб замовника. 


 Переваги: 

Правильний підбір матеріалу.

Інженерні компоненти

Висока ефективність

Не потребує значного технічного обслуговування

Постійний потік 

Сертифікація будь-якого компоненту

Низький рівень шуму

Спеціальний план перевірки кожного проекту

Детальна зведена документація виробника 

 

 

  Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики


Продуктивність (Nm³/h)
Вміст азоту (%):9597989999,599,999,9999,99599,99999,9999
Якість:22,5344,556
Залишковий O2 (частин на мільйон):1.00010050101
IMT PNC OnTouch 90001058476645237,623,616,810,7
IMT PNC OnTouch 910014111798806848,227,92114,2
IMT PNC OnTouch 920021117414611510071,941,831,521,3
IMT PNC OnTouch 93002602151881431208650,538,526,5
IMT PNC OnTouch 9400372308
Замовити дзвінок Каталог Online