Замовити дзвінок
Сервісний набір Gardner Denver CC1019834
Сервісний набір Gardner Denver CC1019834

Сервісний набір Gardner Denver CC1019834

Код товару: CC1019834
Комплект ущільнення вала  E25/E25DG із захисним ущільненням  від пилу. Виробник: Gardner Denver.

Сервісні набори Gardner Denver відповідають міжнародним стандартам якості та є найкращим вибором для компресорної техніки цього бренду.. Їх використання є обов’язковою умовою 10-річної гарантії PROTECT-10 від Gardner Denver.

Наш асортимент на складах запчастин значно ширший, ніж  на сайті. Якщо вас зацікавив цей товар, або кілька продуктів, чи ви шукаєте іншу деталь, просто зазначте це, натиснувши кнопку Запит ціни.


Наша компанія Compressors International як офіційний дилер компанії Gardner Denver в Україні, має мережу представництв, складів та сервісних центрів по усій країні та надає оригінальний продукт та фахові сервісні послуги, які затверджені та узгоджені з Головним офісом компанії та відповідають стандартам якості сервісу компанії в усьому світі.

Через великий обсяг продукції на наших складах, кількість товарів на сайті не завжди пов'язана з наявністю на складі у вашому регіоні. Для отримання інформації про наявність будь-яких необхідних вам товарів, будь ласка, зв'яжіться з нами. Крім того, ми вкажемо  очікувану дату відправлення якнайшвидше після отримання вашого замовлення. Зверніть увагу: зображення товарів наведені для ілюстрації, фактичний товар можуть дещо відрізнятися.Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online