Замовити дзвінок
Сервісний набір Gardner Denver GF3050-1
Сервісний набір Gardner Denver GF3050-1

Сервісний набір Gardner Denver GF3050-1

Код товару: GF3050-1
Малий сервісний комплект A  для повітряних комресорів Gardner Denver з фіксованою  швидкістю  ESM 30 - 50.

Сервісні набори Gardner Denver відповідають міжнародним стандартам якості та є найкращим вибором для компресорної техніки цього бренду.. Їх використання є обов’язковою умовою 10-річної гарантії PROTECT-10 від Gardner Denver.

Наш асортимент запчастин на складах  значно ширший, ніж на сайті. Якщо вас зацікавив цей товар, або кілька продуктів, чи ви шукаєте іншу деталь, просто зазначте це, натиснувши кнопку Запит ціни.

Наша компанія Compressors International, як офіційний дилер компанії Gardner Denver в Україні, має мережу представництв, складів та сервісних центрів по усій країні, та надає оригінальний продукт і фахові сервісні послуги, які затверджені та узгоджені з Головним офісом компанії, та відповідають стандартам якості сервісу компанії в усьому світі.

В залежності від року випуску та серійного номера компресора Gardner Denver, можуть застосовуватися різні комбінації фільтрів.

Через великий обсяг продукції на наших складах, кількість товарів на сайті не завжди пов'язана з наявністю на складі у вашому регіоні. Для отримання інформації про наявність будь-яких необхідних вам товарів, будь ласка, зв'яжіться з нами. Крім того, ми вкажемо  очікувану дату відправлення якнайшвидше після отримання вашого замовлення. Зверніть увагу: зображення товарів наведені для ілюстрації, фактичний товар можуть дещо відрізнятися.
Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online