Замовити дзвінок
Сервісний набір Donaldson 1C942012
Сервісний набір Donaldson 1C942012

Сервісний набір Donaldson 1C942012

Код товару: 1C942012

Сервісний набір Donaldson для осушувачів Ultrapac HED/ALD/MSD 0300 

Сервісні набори Donaldson відповідають міжнародним стандартам якості і є найкращим вибором для компресорної техніки цього бренду. 

Наш асортимент запчастин на наших складах значно ширший, ніж на сайті. Якщо вас зацікавив цей товар, або кілька продуктів, чи ви шукаєте іншу деталь, просто зазначте це, натиснувши кнопку Запит ціни.

Наша компанія Compressors International як офіційний дилер компанії Donaldson в Україні, має мережу представництв, складів та сервісних центрів по усій країні та надає оригінальний продукт та фахові сервісні послуги, які затверджені та узгоджені з Головним офісом компанії та відповідають стандартам якості сервісу компанії в усьому світі.

В залежності від року випуску та осушувача  Ultrapac HED/ALD/MSD 0300, можуть застосовуватися різні комбінації фільтрів.

Через великий обсяг продукції на наших складах, кількість товарів на сайті не завжди пов'язана з наявністю на складі у вашому регіоні. Для отримання інформації про наявність будь-яких необхідних вам товарів, будь ласка, зв'яжіться з нами. Крім того, ми вкажемо  очікувану дату відправлення якнайшвидше після отримання вашого замовлення. Зверніть увагу: зображення товарів наведені для ілюстрації, фактичний товар можуть дещо відрізнятися.Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online