Замовити дзвінок
Конденсатовідвідники серії GDZ
Конденсатовідвідники серії GDZ

Конденсатовідвідники серії GDZ

Скупчення атмосферної води та масел, змішаних з мастильними матеріалами, що переносяться, робить конденсат найбільшим забруднювачем в системі стисненого повітря. Ця кислотна та агресивна рідина видаляється з системи стиснутого повітря за допомогою коалесцируючих фільтрів, рефрижераторних осушувачів та охолоджувачів. Ефективне дренування цього конденсату має першорядне значення для постійного відмінного технічного стану і налагодженої роботи всієї системи стиснутого повітря.

На відміну від ручних та автоматичних конденсатовідвідників, електронні конденсатовідвідники Gardner Denver, серії GDZ працюють автоматично, щоб надати переваги плаваючому та таймерному зливу без потенціалу втрати стисненого повітря. Моделі GDZ розпізнають, коли конденсат є усередині внутрішнього резервуара та відкривається, щоб видалити конденсатну рідину, після чого швидко закривається, перш ніж стиснене повітря зможе вийти.

Це дає вам спокій, що ваш конденсат зливається без втручання оператора, і не витрачає енергію або стиснене повітря.

Електронні конденсатні канали з сигналізацією контролюють конденсатний дренаж. Якщо виникла несправність, наприклад, якщо конденсат не можна спускати, електронна контрольна плата конденсатного каналу генерує сигнал тривоги. Це дозволяє своєчасно виявляти та уникнути пошкоджень, завданих конденсатом, в систему стисненого повітря або виробництву, що іноді може призвести до величезних витрат.

 

Електричні конденсатовідвідники серії GDZ
· Незношуваний магнітопровід з контролем рівня для оптимізованого зливу без втрат.
· Вбудоване підсівне решето між рівнем вимірювання та зливним клапаном для захисту мембранного клапана з моніторингом тривоги.
· Мембранний клапан з великим поперечним розрізом та управління сервоклапаном для тривалого терміну служби.
· Бездротовий контакт тривоги (окрім GDZ120, GDZ400).

Незношуваний контроль рівня магнітопровіду

Контроль рівня магнітопроводу використовує фіксовані точки перемикання для роботи клапана. Позиція передавача сигналу магнітопроводу визначається безконтактними магнітними датчиками:

· Незалежно від типу конденсату (вода / масло).
· Незалежно від робочого тиску. Бак для збору інтегрований у конденсатовідвідник та завжди використовується для максимальної ефективності. Це призводить до мінімізації кількості циклів перемикання, а, отже, до максимального терміну служби зливного клапана. Не вимагається калібрування!

Інтегроване підсівне решето
Підсівне решето, що інтегроване між регулятором рівня і зливним клапаном:

· Утримує будь-які забруднювачі, що можуть пошкодити клапан діафрагми.
· Запуск сигналу тривоги, навіть якщо решето забруднене.
· Дозволяє легко та швидко очищати дренаж. 

Модель
Номінальна потужність1)
Охолоджувач компресораРефрижераторний осушувачФільтр2)Макс.робочий тискТемпературний діапазон
Роз’єм
м3/годм3/годм3/годбар°С
GDZ120------720161 – 60G 3/8
GDZ4002404802,4161 – 601 x G ½, G 1/8
GDZ7004208404,2161 – 602 x G ½, G 1/8
GDZ30001,83,618161 – 602 x G ½, G 1/8
GDZ1000061260161 – 60

2 x G ½, G 1/8

1) Вказується на 1 бар (а) і 20 °С при робочому тиску 7 бар, всмоктування повітря в компресорах 25 °С при 60% РН, температурі розрядки повітря після охолоджувача 35 °С,  тиск точки роси рефрижераторного осушувача респіраційній 3°С.
2) Конденсат з охолоджувача або рефрижераторного осушувача вже зливається вгору за течією - тільки для залишкового масла або невеликих кількостей конденсату.

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online