Замовити дзвінок

Адсорбційні осушувачі зі швидкістю потоку від 0.08 до 5.00 м3/хв

Енергоефективні адсорбційні осушувачі

Чисте сухе повітря підвищує ефективність виробництва та знижує витрати на технічне обслуговування та час простою. Адсорбційні осушувачі забезпечують високий рівень сухого стиснутого повітря.

Особливості модульних осушувачів – це ваші переваги:

  • Висока якість повітря - подає повітря під тиском ISO Class 1 та 2; висока ефективність попереднього та додаткового фільтрів забезпечує незмінно високу якість повітря, захищаючи його від забруднення.
  • Чудова надійність – перевірені показники ефективності електронного управління, екструдований алюміній з анодуванням та порошковим забарвленням, а також захист NEMA 3/IP54 роблять адсорбційні осушувачі довговічними та високоміцними.
  • Загальна вартість інвестицій – зниження вартості володіння за рахунок використання конструкції для обробки тільки необхідного повітря, консервативне зменшення тиску до 0,2 Бар та зниження продування за запитом (включення/вимкнення).
  • Легкість використання - зручний електронний інтерфейс з індикаторами аварійної сигналізації доступний для моделей 40 і вище.
  • Зручність обслуговування - модульні осушувачі відрізняються оптимізованою конструкцією для спрощеного обслуговування та оснащені попередженням про профілактичне обслуговування (моделі 40 та вище).
  • Компактне та гнучке рішення - компактна конструкція для оптимальної установки з впуском та випуском повітря в задній частині блоку, а з'єднувальний трубопровід може проходити праворуч або ліворуч. Модель продуктивністю до 0,42 м3/хв може бути закріплена на стіні або встановлена горизонтально.
  • Збільшення продуктивності – розширений діапазон номінального тиску від 4 до 14 Бар та збільшений охоплення діапазону повітряного потоку до 300 м3/год. Гарантована точка роси ISO Class 2 (-40°C) та опціонально ISO Class (-70°C).
  • Збільшений цикл роботи – модульні осушувачі мають більш тривалий час циклу – 10 хвилин, на відміну від більшості конкурентів (максимум від 4 до 8 хвилин).

Моделі GDX1M - GDX50M мають міцну та надійну конструкцію, яка перевірена промисловістю.

Вони відрізняються від інших своєю універсальністю, тому підходять до будь-яких галузей та направлень використання. В осушувачах від Gardner Denver GDX-серії використовується безтепловий метод PSA для регенерації адсорбуючого матеріалу. В результаті - конструкція не нагрівається, що відповідає надійності та сучасності дизайну, завдяки якому мінімізуються витрати на технічне обслуговування.

Міцна та надійна конструкція, перевірена в галузі.

Підходить для всіх галузей та застосувань – деякі методи регенерації адсорбційного осушувача перешкоджають їх використанню у певних галузях/сферах застосування.

Мінімальні капітальні вкладення порівняно з іншими методами регенерації осушувачів.

Нижчі витрати на технічне обслуговування порівняно з іншими методами регенерації осушувачів.

Відсутність проблем із обігрівом, обігрівачами чи нагріванням.

Приклад комплектації осушувача з фільтром


Замовити обладнання

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online