Замовити дзвінок
Промислові фільтри
Промислові фільтри

Промислові фільтри

Конструкція фільтра поєднує в собі високу продуктивність, більшу ефективність, зручність у використанні, гнучкість і безпеку.

Висока продуктивність - оптимізована потік конструкція фільтра, у поєднанні з інноваційною технологією фільтрації, знижує втрати тиску на 50% у порівнянні зі звичайними фільтрами.

Безпека - унікальний байонетний замок гарантує, що фільтр не може бути відкритий під тиском для підвищення безпеки.

Економія енергії - ви побачите, що за рахунок своєчасної заміни фільтруючих елементів досягається більша економія енергії. Зміна елемента визначається економайзером, який безперервно вимірює перепад тиску. Інтегрований мікропроцесор оцінює виміряні дані та порівнює вищі енергетичні витрати, спричинені втратою тиску, з витратами на новий фільтруючий елемент.

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Серія DF - оптимізований корпус фільтру знижує втрати тиску на 50% в порівнянні з традиційними фільтрами. Вони доступні у різних розмірах корпусу, типах елементів та аксесуарів. 

Протокол оптимізованого дизайну фільтра знижує втрати тиску на 50% порівняно з традиційними фільтрами. Доступно в декількох розмірах корпусу, типів елементів та аксесуарів.

Серія DF-T – унікальний та компактний фільтр поєднує три ступені очищення в одному корпусі. Є ідеальним рішенням для видалення масляних аерозолів, парів та твердих часток зі стисненого повітря. 

Серія DFX розроблена для використання в складних умовах та спеціальних застосувань, з високим коефіцієнтом фільтрації та низькими втратами тиску. 

Серія AG – складається з трьох частин алюмінієвих NPT фільтрів, які легко встановлюються та змінюються.   

Серія SG – корпуси сталевих фланцевих фільтрів розроблені для очистки стисненого повітря та газів при промислових операціях. 

Серія DF-C та серія AG-Z циклонний сепаратор – розроблений для ефективного видалення води та твердих частинок зі стисненого повітря та газів. 

Серія SG-Z циклонний сепаратор – циклонний сепаратор з вуглецевої сталі видаляє вільно плаваючу воду зі стисненого повітря та газу використовуючи відцентрову силу.  

Серія HD – двосекційний корпус з покращеною конструкцією пропонує низький перепад тиску на високій швидкості потоку. Різні з’єднання дозволяють відповідати специфічним потребам при будь-якому застосуванні. 

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online