Замовити дзвінок

Підвищіть ефективність з мастилами AEON від Gardner Denver!


Оливи AEON 
 спеціально розроблені компанією Gardner Denver для повітряних маслозаповнених компресорів. Їх основні задача ­ – це захист рухомих та нерухомих частин компресора та боротьба з жорсткими умовами експлуатації.

Завдяки своїм якостям оливи AEON максимально зберігають робочі характеристики компресора на максимальному рівні та подовжують час служби обладнання.

Усі оливи AEON від Gardner Denver створені саме для повітряних компресорів та виготовляються на підприємствах, сертифікованих ISO 9001.  

Харчова олива AEON відповідає суворим вимогам ISO 21469.


Основні переваги олив  AEON:

  • Забезпечують високі експлуатаційні характеристики
  • Швидке відділення вологи (деемульгація)
  • Збільшують термін служби обладнання
  • Є однією з обов’язкових складових, що забезпечує 10-річну гарантію  PROTECT 10
  • Мають подовжений термін використання
  • Стійкість до утворення лакового нагару
  • Антикорозійний захист
  • Безпечні для гумових складових
  • Мають низьку точку застигання
  • Підходить практично для усіх маслозаповнених компресорів

AEON 3000 SP – мінеральна олива від Gardner Denver визначається високою термічною стабільністю, довгим терміном служби та забезпечує ефективну та надійну роботу вашого компресора протягом 4000 год. напрацювання. Олива AEON 3000SP розроблена для ефективної боротьби з утворенням відкладень на обертових компонентах гвинтових компресорів та для підтримки чистоти внутрішніх поверхонь.

AEON  SCFG  8000 - синтетична олива, спеціально розроблена для харчової промисловості, цей продукт має харчові допуски та відповідає усім необхідним стандартам безпеки та гігієни, забезпечуючи чистоту та ефективність у виробництві продуктів харчування. Це мастило має збільшений термін служби (8000 годин), та покращені змащувальні властивості як за високих, так і за низьких температур.

AEON S - ця синтетична олива має високі антив'язкісні властивості та виняткову стабільність при екстремальних температурах. Вона ідеально підходить для суворих умов роботи та забезпечує найвищий рівень захисту вашого обладнання, забезпечує надійну роботу компресора протягом – 8000 годин. Олива AEON S створена для забезпечення деемульгування та оптимальної в'язкості в усьому діапазоні робочих температур компресорів та забезпечує безперебійну роботу системи.

Промивна рідина AEON  – компресорне мастило, яке  швидко, ефективно та дбайливо очищує масляну систему компресорів від осадів, лаків, нагару, іржі. По суті це швидка допомога після аварійних ситуацій та випадків, коли витратні матеріали та олива не були замінені своєчасно згідно вимог регламенту.

Критично важливо дотримуватися рекомендацій щодо терміну експлуатації залитої компресорної оливи, стежити за її рівнем у масляній системі компресора  та вчасно проводити заміну.

За умови дотримання рекомендацій виробника щодо інтервалу використання оливи та запчастин, використання якісного компресорного мастила дозволяє компресорній системі працювати без додаткового очищення. Це обумовлено високою очищувальною здатністю якісних мастил, яка запобігає накопиченню нагару та відкладень всередині системи. Крім того, правильно підібрані якісні компресорні оливи забезпечують повноцінне змащування, ущільнення та відведення  температури незалежно від змін температури, тиску або потужності.

Синтетика чи Мінеральна олива

Синтетичне мастило – це повністю штучний продукт, отриманий в результаті синтезу нафтового газу, що має у два рази довший термін напрацювання, а отже скорочує час простоїв. Мінеральне мастило отримують природним шляхом з нафти, воно економічніше, проте його не можна використовувати у деяких галузях, наприклад у харчовій та фармацевтичній.


Програма відбору проб мастила

Регулярно використовуючи оливи AEON, ви отримуєте доступ до засобів тестування зразків лабораторій Gardner Denver. Лабораторія надає розгорнутий зрозумілий звіт про важливі показники мастила, такі як: вміст води, в’язкість, кислотне число та наявність будь-яких металів у вашому мастилі. Отримання цих звітів і виконання рекомендацій щодо їх покращення можуть гарантувати, що ваш повітряний компресор досягне максимальної потенційної ефективності та терміну служби.


Платинова гарантія Protect 10

Гвинтові повітряні компресори Gardner Denver мають найкращу в галузі 10-річну розширену гарантію. Використання оригінальних олив AEON одна з обов’язкових умов надання цієї гарантії.
При виборі компресорної оливи враховуйте умови роботи вашого компресора, такі як температура, якість повітря та вологість. Не забувайте, що правильний вибір оливи - це важливий крок для забезпечення надійності та продуктивності вашого компресора.

Щоб отримати консультацію та обрати оптимальний варіант для вашого обладнання, зв’яжіться з нами або заповніть форму "Запит ціни" на сторінці будь-якого з мастил.

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online