Замовити дзвінок

Міжнародні стандарти Компрессорс Інтернешнл підтверджено!

Хочемо поділитися з вами гарною новиною!
Компанія Компрессорс Інтернешнл пройшла міжнародну сертифікацію та отримала одразу два дуже важливі документи. А саме сертифікат відповідності діяльності компанії міжнародним стандартам  ISO 9001 та ISO 14001.

Про що ж свідчить ISO 9001 «Система Управління Якістю»
Стандарт ISO 9001 «Система управління якістю» засвідчує, що компанія має прозорий систематичний підхід для досягнення цілей та задоволення потреб клієнтів і забезпечення сталої якості.

·        Систематичний підхід: підтверджує якість продукції або послуг.

·        Прозорість:  відкритість документації та усіх процесів для замовника

·        Постійне вдосконалення: запровадження вдосконалення процесів та результатів.

·        Довіра клієнтів: підтверджує високий стандарт якості організації.

Наявність такого документу означає, що діяльність компанії, усі її бізнес-процеси є прогнозованими та мають чітку структуру та послідовність. Цей документ засвідчує стійкість компанії, її здатність швидко реагувати на зміни ринку та вимог замовників. А також підтверджує відкритість і прозорість усіх бізнес-процесів, в якими може ознайомитись замовник. 

Отримавши цей документ компанія підтверджує, що вона відкрита для контрагентів і може продемонструвати:  шляхи продукту, процеси, які з ним відбуваються, які ціннісні, вартісні показники і сервіси додаються до нього компанією.  Це надає прозорості і зрозумілості будь-яких процесів компанії: від  постачання запчастин та обладнання до сервісних послуг та інжинірингових розробок.

Про що свідчить ISO 14001 «Система екологічного управління».
Сертифікат ISO 14001 Система екологічного управління підтверджує, що діяльність компанії відповідає міжнародним  екологічним нормам та спрямована підвищення рівня екологічної безпеки.

·        Зведення до мінімуму негативного впливу діяльності компанії на навколишнє середовище (утилізація вторсировини, мастил, використаних деталей тощо)

·        Дотримання законів, правил та інших вимог, орієнтованих на збереження екології (економне споживання природних ресурсів тощо).

Цей документ підтверджує, що компанія Компрессорс Інтернешнл відповідально ставиться до впливу своєї діяльності на навколишнє середовище. Це включає: використання ресурсів (ощадливе використання електроенергії, водних ресурсів тощо), утилізацію вторинної сировини, просування та відстоювання екологічних цінностей. Відповідність цьому стандарту – досить високий щабель  систематичної  роботи у напрямку екологічної відповідальності.

Рівень взято. Що дають ці сертифікації

Міжнародні стандарти підтвердили високий рівень якості та екологічної відповідальності компанії. Отримання цих сертифікатів надає компанії нові можливості у співпраці з кращими міжнародними компаніями, які ретельно відповідально дотримуються постулатів цих стандартів. Тож ця сертифікація для нас - почесний знак якості та прогресивності компанії.


Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online