Замовити дзвінок

Компрессорс Інтернешнл офіційно представляє Gardner Denver та CompAir

Компанія Компрессорс Інтернешнл має більш ніж 20-річний досвід успішної співпраці на ринку промислового компресорного обладнання в Україні.

Оцінюючи наші зусилля щодо посилення підтримки українських клієнтів у основних ключових секторах економіки України, продовжуючи стратегічне партнерство – ми раді повідомити про підписання офіційної угоди для представлення на ринку України енергоефективного компресорного обладнання компанії Ingersoll Rand 2-х легендарних брендів: Gardner Denver та CompAir.

Це стратегічне рішення дозволить отримати нашим партнерам та клієнтам найкращі умови фінансування, доступність та переваги офіційного фірмового сервісного обслуговування, умови продовження гарантії на обладнання, наявність оригінальних комплектуючих на складах у всіх регіонах України.

Більш якісний, відповідальний, ближчий сервіс тепер доступний для 2-х наших брендів Gardner Denver та CompAir.

Наш 20-ти річний досвід і кількість успішно реалізованих проектів, впевнено гарантує результат для наших замовників і ключових довгострокових партнерів.

Наші проекти реалізовані в  різних галузях промисловості: харчовій, хімічній, енергетичній фармацевтичній, на гірничо-металургійних підприємств. Два відомих світових брендів Gardner Denver та CompAir - це виробники якісного високоефективного енергозберігаючого і надійного обладнання, що постійно удосконалює компресори, досягаючи високої продуктивності й ефективності.

Репутація бренду- світового лідера та досвід реалізації різних проектів дає нам і нашим замовникам упевненість в результаті.

Ми розуміємо, що для наших клієнтів важливі - висока якість, надійність та енергоефективність.


Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online