Замовити дзвінок

AEON™ лінійка олив для гвинтових компресорівЧи знаєте ви, що компанія Gardner Denver розробила для повітряних компресорів свій власний асортимент мастильних матеріалів, сертифікованих ISO?

Мастила AEON™ були створені для захисту повітряного компресора навіть у найсуворіших умовах. Завантажте брошуру, щоб дізнатися більше про оливи AEON™ та їх конкурентні переваги.

Якщо ви потребуєте максимальної продуктивності та тривалої служби повітряного компресора, ви оціните дослідження та розробки, які були використані для створення лінійки олив AEON™ компанії Gardner Denver. Фахівці компанії розробили цю лінійку мастил починаючи з високоякісних інгредієнтів, що підходять навіть для харчових повітряних компресорів.

Оригінальні мастила AEON™ забезпечать максимальну продуктивність компресора та захистять його деталі від високих температур і надмірного тиску під час роботи. Вони повністю підтримують 10-річну платинову гарантію Gardner Denver. Щоб придбати оливу, заходьте на нашу сторінку на prom.ua.Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online