Замовити дзвінок

Генератори медичного кисню для апаратів ШВЛ

Чистий медичний кисень активно застосовується для дихальних газових сумішей.

Найбільш актуальне застосування генераторів кисню в медицині - подача кисню медичної якості на апарати ШВЛ.

Вентиляція легень з використанням спеціального обладнання показана в разі важких форм пневмонії, сепсису, набряку легень, а також критичного стану хворого, коли мова йде про загрозу смерті.

Апарат штучної вентиляції легень в дії точно імітує роботу дихальної системи людини. Основним завданням приладу є подача під тиском в легені суміші газів з оптимальною концентрацією медичного кисню та відведення вуглекислого газу.

Прилад штучної вентиляції легень складається з двох основних відділів:

 • керуючий блок включає в себе систему безпосереднього управління апаратом і систему візуального контролю апарату ШВЛ;
 • виконавчий блок передбачає подачу медичного кисню від генератора кисню та стисненого повітря, регулятора швидкості газового потоку, камери розрідження, змішування і зігрівання газової суміші, клапана для забезпечення одностороннього надходження газів у напрямку до дихального контуру і безпосередньо самого дихального контуру.

В ході штучної вентиляції легень з балонів до дихального контуру подається суміш газів, що складається зі стисненого повітря і кисню. Виробити газ з потрібними характеристиками допоможуть кисневі генератори.

Принцип роботи генератора медичного кисню INMATEC заснований на виборчому коротко цикловому поглинанні кисню з вихідної робочої суміші, в якості якої виступає стисле атмосферне повітря. Робоча суміш проходить багаторівневу фільтрацію, внаслідок чого з повітря видаляються всі домішки - водяний конденсат, масляні пари, що могли потрапити в кисень в компресорі, а також частинки пилу.

Генератори кисню INMATEC в необхідному обсязі виробляють медичний кисень чистотою до 95%, що відповідає вимогам Європейської фармакопеї до медичних речовин. Генератори відповідають найвищим стандартам якості, ISO 13485: 2016 і ISO 7396-1: 2016 і сертифіковані відповідно до 93/42 / ЄЕС.

Виробництво медичного кисню для апаратів ШВЛ на місці допоможе суттєво скоротити витрати на електрику та логістику. Генератори кисню INMATEC дозволяють відмовитися від дорогих резервуарів, касет для транспортування та балонів. А також, зробити безпечною експлуатацію установки, знижуючи вибухонебезпечність.

Генератори кисню INMATEC. Переваги:

 •         Медичний кисень в будь-який час і в будь-якому місці.
 •         Економічно доцільно, враховуючи низькі витрати на експлуатацію.
 •         Перевірене технічне рішення, що заслуговує довіри.
 •         Необхідний рівень чистоти кисню для апаратів ШВЛ.
 •         Відсутність орендних зобов'язань в порівнянні з використанням балонів/пакетів балонів і пристроїв для заправки.
 •         Відсутність забруднення навколишнього середовища CO2.
 •         Не є небезпечним вантажем.
 •         Вибухобезпечна установка.
 •         Штатне розміщення та виробництво якісного медичного кисню.

Компанія «Компрессорс Інтернешнл» забезпечує повний супровід - від консультації домонтажу модульної установки та початку генерації медичного кисню для систем ШВЛ.

«Компрессорс Інтернешнл» має ряд реалізованих проектів по успішному введенню в експлуатаціюустановок генераторів медичного кисню INMATEC для реанімаційних, пренатальних центрів, а також для хірургічних та педіатричних відділень. Обладнання, що постачається компанією, забезпечує найвищу якість генерації медичного кисню для ШВЛ і значну ефективність всього технічного циклу виробництва.

Також, основна перевага в тому, що сервісна служба «Компрессорс Інтернешнл» готова до технічної підтримки генераторів медичного кисню 24/7. Всі фахівці компанії мають необхідні навички, знання і великий досвід роботи з ремонту та обслуговування обладнання INMATEC. А це означає, що сервісні інженери висококваліфіковані і компетентні, як в питаннях механічного ремонту, так і техніці управління.

Тому, чекаємо на ваші звернення на нашому сайті за посиланням або за телефоном: тел.: +38 (044) 467-26-01 (03).

Більше інформації про виробника INMATEC ви можете дізнатися за посиланням: www.inmatec.de/en/.

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online