Замовити дзвінок

Компресори EnviroAire з технологією oil-free

Компресори серії EnviroAire від Gardner Denver мають одноступеневий, безпосередньо керований привід, що максимізує ефективність та мінімалізує технічне обслуговування. Високоефективне вприскування води змащує, охолоджує та ущільнює процес стиснення, підвищуючи ефективність. Корпус компресора зменшує шум та спрощує встановлення. Компресори серії EnviroAire оснащені комплексною системою контролю, що забезпечує безпечну та надійну роботу, та включає можливість віддаленого зв’язку. 


Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Серія EnviroAire від Gardner Denver встановлює стандарти для чистоти повітря. Ці гвинтові компресори з водяним вприскуванням, доступні у версії, що охолоджуються водою та з повітряним охолодженням, та сертифіковані за класифікацією ISO 8573-1. Серія EnviroAire пропонує не тільки 100% чисте повітря без масла, але і покращену енергоефективність. Ці компресори виробляються для задоволення точних потреб різноманітних галузей промисловості. Унікальна конструкція дозволяє досягти більш низьких швидкостей в поєднанні з більш низькими робочими температурами, що забезпечує одночасно високу ефективність і зниження зношування компонентів. Використання одноступеневого двигуна з прямим приводом без шестерень і ременів максимально підвищує ефективність. Обмеження стисненого повітря відповідно до потреб з регульованою швидкістю гарантує, що енергія не витрачається даремно.

Діаграма стиснення

Підключення за допомогою інтелектуального управління iConn
Більшість компресорів Gardner Denver в стандартній комплектації оснащуються iConn. Він являє собою інтелектуальний, проактивний сервіс, який надає користувачам наших систем стисненого повітря детальну інформацію по цим системам в режимі реального часу. Ця функція забезпечує точне планування виробництва і повний захист від несанкціонованого доступу, дозволяючи отримувати інформацію і статистику, які повідомляють користувачів про продуктивність, одночасно звертаючи увагу на потенційні проблеми до того, як вони стануть проблемою.

Економія енергії
Впорскування води означає зниження температури, а зниження температури означає більш ефективне стиснення.

Ідеальне реагування на вашу індивідуальну потребу в повітрі
Компресори з регульованою частотою обертання від Gardner Denver ефективно і надійно справляються з різними потребами в повітрі. Правильно підібраний компресор з регульованою частотою обертання в правильному застосуванні забезпечує значну економію енергії і стабільну подачу повітря при постійному тиску.

Скорочення обсягу технічного обслуговування
Наші безмасляні компресори розраховані на тривалий термін служби, мають міцну конструкцію і простий дизайн, що полегшує їх обслуговування. Ми також зробили їх простими в експлуатації, пропонуючи різні варіанти управління, щоб ви завжди могли контролювати подачу повітря.

Інтегрована рекуперація тепла
Значна економія енергії та витрат може бути досягнута завдяки ефективній інтегрованій системі рекуперації тепла Gardner Denver. Вона може бути встановлена на заводі або поставлятися у вигляді комплекту для модернізації, включаючи всі необхідні труби і з'єднувальні елементи.

Основні переваги компресорів серії EnviroAire від Gardner Denver:

  • компресори серії EnviroAire від Gardner Denver мають одноступеневий, безпосередньо керований привід, що максимізує ефективність та мінімалізує технічне обслуговування;
  • високоефективне вприскування води змащує, охолоджує та ущільнює процес стиснення, підвищуючи ефективність;
  • корпус компресора зменшує шум та спрощує встановлення;
  • компресори серії EnviroAire оснащені комплексною системою контролю, що забезпечує безпечну та надійну роботу, та включає можливість віддаленого зв’язку;
  • технологія змінної швидкості доступна для зниження витрат на електроенергію.

Каталоги і брошури

Натисніть, щоб подивитися технічні характеристики

Технічні характеристики компресорів EnviroAire з технологією oil-free

Модель
Метод охолодження
ДвигунРобочий тискПовітря, що подається м3/хвГабаритиРівень шумуВага
кВтбар гбар гмін.макс.ДхШхВ (мм)дБ (А)кг
EnviroAire 15
Повітряний
15
8
10
2,3
1,8
1345х880х1612
68672
Водяний65624
EnviroAire 22
Повітряний
22
8
10
3,5
2,89
1345х880х1612
68691
Водяний65643
EnviroAire 37
Повітряний
37
8
10
5,86
5,14
1722х920х1659
71960
Водяний61860

Технічні характеристики компресорів EnviroAire з технологією oil-free та регульованою швидкістю
Модель
Метод охолодження
ДвигунРобочий тискПовітря, що подається м3/хвГабаритиРівень шумуВага
кВтбар гбар гмін.макс.ДхШхВ (мм)дБ (А)кг
EnviroAire VS 15
Повітряний
15
5
10
0,34
2,25
1345х880х1612
67687
Водяний64639
EnviroAire VS 22
Повітряний
22
5
10
0,69
3,37
1345х880х1612
alt
Реконструкція цеху БХФЗ зі збільшенням продуктивності
Замовити обладнання
Замовити дзвінок Каталог Online