Замовити дзвінок

Ingersoll Rand купує Air Treatment у SPX FLOW

 

 

Наш партнер компанія Ingersoll Rand, лідер з виробництва компресорного обладнання, уклала угоду щодо придбання підрозділу Air Treatment  (очищення повітря) у компанії SPX FLOW, сума угоди – приблизно 525 мільйонів доларів США.

Підрозділ Air Treatment компанії SPX FLOW є провідним виробником надійних та енергоефективних абсорбційних, холодильних осушувачів, систем фільтрації, обладнання для видалення вологи зі стисненого повітря, фільтрів для видалення мастила та інших деталей для компресорного обладнання. З очікуваним у 2022 році прибутком близько 180 млн доларів США, компанія має виробничі потужності у США, Німеччині та Південній Кореї та налічує близько 500 співробітників. ЇЇ продукція виходить на ринок під такими добре знаними у світі брендами як: Hankison, Pneumatic Products, Jemaco, Deltech і Delair.

В свою чергу Ingersoll Rand Inc на сьогодні уже налічує понад сотню заводів по всьому світу на яких працює більше ніж 50 000 працівників. Продукцію компанії представляє близько 40 брендів у числі яких: Gardner Denver, Champion, Comp Air, iConn, PureAir, PureCare, Elmo Rietschle, офіційним дилером яких на українському ринку є компанія Compressors International.

Продукція компанії SPX FLOW має високу ступінь взаємодоповнюваності з основним асортиментом повітряних компресорів концерну. Придбання підрозділу Air Treatment  посилить позиції та розширить асортимент продукції Ingersoll Rand новими нішевими продуктами, а також прогнозовано розширить ринок збуту.

За словами Вісенте Рейнала, голови правління і виконавчого директора Ingersoll Rand: це придбання не тільки доповнить портфель продуктів, але й розширить ринок: майже половина доходів компанії припадає на налагоджений ринок збуту комплектуючих, що є одним з найважливіших стратегічних критеріїв придбання.

Після закриття угоди бізнес SPX FLOW Air Treatment приєднається до сегменту промислових технологій та послуг (IT&S) компанії Ingersoll Rand. Очікується, що операція буде завершена в кінці цього року.

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online