Замовити дзвінок

Компанія Gardner Denver розширює лінійку безмасляних компресорів Ultima новою моделлю з повітряним охолодженням, що забезпечує рекуперацію технологічного тепла Ultima U75 -160.

Gardner Denver випустив нову версію своєї інноваційної технології Ultima U75 - 160 з повітряним охолодженням, який продовжує встановлювати еталон на ринку, будучи першим в світі безмасляним компресором з повітряним охолодженням, що забезпечує рекуперацію тепла для технологічної води.


Завдяки моделі з повітряним охолодженням, здатний відновлювати до 98% відсотків тепла, що виділяється при стисненні. Запатентована технологією система охолодження в закритій упаковці означає, що енергія, вловлюється при стисненні повітря, може бути використана для нагріву технологічної води, забезпечуючи придатну температуру води до 85 °C.

Ще одним ключовим перевагою Ultima є те, що він пропонується в стандартній комплектації від 75 кВт до 160 кВт, при цьому кожен пристрій повністю модернізується в цьому діапазоні. Це означає, що якщо з часом потреби сайту в енергії зростуть, клієнти зможуть оновити наявну Ultima до необхідної потужності. Отже, немає необхідності купувати новий дорогий компресор, що також усуває пов'язані з цим простої, очікування доставки, витрати на установку і додаткові вимоги до простору.

Його можливості гібридного охолодження забезпечують додаткову гнучкість і для користувача. Оператори можуть вибирати між повітряним охолодженням, водяним охолодженням або обома, залежно від найбільш економічних способів охолодження в даний момент. Наприклад, повітряне охолодження може бути більш рентабельним для використання в зимовий період, так як нагріте охолоджуючий повітря може бути повторно використаний для обігріву приміщень на об'єкті. З іншого боку, в літні місяці, коли немає потреби в опаленні приміщень, режим з водяним охолодженням може бути більш економічним.

Володіючи кращими в своєму класі характеристиками, компресор Ultima з повітряним охолодженням забезпечує економію витрат до 13% в порівнянні з галузевими стандартами, навіть без додаткового застосування рекуперації тепла. Завдяки вентиляторів з регульованою швидкістю споживання енергії в стандартних умовах навколишнього середовища або при частковому навантаженні знижується ще більше.

Більш детальна інформація за посиланням Ultima U75-169.

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок