Замовити дзвінок

Нова серія модульних осушувачів стисненого повітря GDX від компанії Gardner Denver - спеціальне рішення для будь-якого застосування.

Нова серія модульних осушувачів стисненого повітря GDX від компанії Gardner Denver - спеціальне рішення для будь-якого застосування.

Об'єднавши перевірені переваги осушувачів з сучасною конструкцією, компанія Gardner Denver надає надзвичайно компактну і надійну систему для отримання абсолютно сухого і чистого стисненого повітря.

Серія безнагревних рекуперативних осушувачів Gardner Denver GDX є ідеальним рішенням для тисячею користувачів стисненого повітря по всьому світу в самих різних галузях промисловості. Устаткування для очищення стисненого повітря забезпечує безкомпромісну продуктивність і надійність, забезпечуючи правильний баланс якості повітря при мінімальних експлуатаційних витратах.

Безнагревние адсорбційні осушувачі (також відомі як осушувачі PSA) - найпростіші з наявних адсорбційних осушувачів і вже давно є кращою сушильної машиною для багатьох галузей промисловості і застосувань. Вони прості, надійні і ефективні з точки зору витрат, крім того, вони добре підходять для систем з малим і середнім витратою, які часто є єдиною життєздатною технологією.

Крім того, в лінійку модульних безнагревних осушувачів, таких як пристрої серії GDX, входить ще більш надійний, компактний і легкий осушувач меншого розміру, який можна встановлювати як в компресорній, так і на місці використання.

Переваги безнагревних адсорбційних осушувачів:

• Конструкція, перевірена в промисловості.

• Підходить для будь-яких галузей промисловості і варіантів застосування - деякі методи регенерації адсорбційних осушувачів перешкоджають їх застосуванню в певних галузях / застосуваннях.

• Зниження капітальних вкладень у порівнянні з іншими методами регенерації адсорбційних осушувачів.

• Зниження складності в порівнянні з іншими методами регенерації адсорбційних осушувачів.

• Міцність і надійність.

• Використовують для регенерації чистий і сухий стиснене повітря, що робить їх придатними для будь-яких галузей промисловості і варіантів застосування.

• Зниження витрат на технічне обслуговування в порівнянні з іншими способами регенерації адсорбційних осушувачів.

• Відсутність нагріву / нагрівачів / проблем, пов'язаних з нагріванням.

Більш детально за посиланням  Модульні осушувачі Gardner Denver серії GDX.

Бренди

Замовити дзвінок