Замовити дзвінок

Новая модель відцентрового компресора Нanwha Power Systems - SA2100

Компанія Hanwha Power Systems представляє нову модель турбокомпресора з повітряним охолодженням - серію SA. 

Моделі цієї серії не потребують подачі охолоджуючої води, завдяки чому клієнти можуть економити на споживанні води, очищенні води та встановленні градирні. Серія SA має поліпшену схему експлуатації для клієнтів в різних областях, особливо в районах з дефіцитом води або її поганою якістю, районах з суворим кліматом або високогірних районах.

Переваги серії SA:

- відсутня потреба в охолодженні водою, завдяки більш холоджуючому вентилятору.

- високоефективна модель - 5-осьові робочі колеса і оптимізована швидкість обертання, використання перевірених в галузі технологіх - застосований стандарт API 672.

- точне управління - контролер PLC і система моніторингу з повним контролем.

- низькі експлуатаційні витрати - проста схема обслуговування і заміна компонентів для збільшеного терміну експлуатації.

- доступні пакетні рішення «Система» - швидка і проста установка з усіма стандартними і додатковим встановленим обладнанням.

- оптимізована конструкція - кожна конструкція має оптимізовані зрізи тиску і потоку відповідно до фактичних потреб системи.

- перевірена технологія - досвід більш ніж 5000 встановлених вохздухоподающіх технологій.

Компресори Hanwha Power Systems забезпечують клієнтів зниженням витрат на життєвий цикл завдяки високоефективним компонентам, низьким експлуатаційним витратам і продуманій конструкції. Зносостійкі матеріали, такі як нержавіюча сталь, зводить до мінімуму стирання і корозію, а також економить час і витрати на технічне облуговування.

Гнучкий IGV (направляючий апарат на вході в компресор) регулює витрати відповідно до коливань споживання повітря і знижує споживання енергії.

Більш детальна інформація у розділі - Повітряні компресори. Серія SA.


Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок