Замовити дзвінок

Оновлений модельний ряд компресорів продуктивністю від 10,69 до 14,7 м3/хв

Оновлений модельний ряд надпотужних гвинтових повітряних компресорів продуктивністю від10,69 до 14,7 м3/хв від компанії Gardner Denver вже на нашому сайті! 

У розробцi компресорiв Gardner Denver cepiї ESM/VS 55-80 продуктивністю від 10,69 до 14,7м3/хв були задiянi найновiтнiшi технологiї, iнновацiї та iнженернi розробки.

Серiя ESM/VS55-80 виготовляються та контролюються у вiдповiдностi зі стандартами ISO, що вiдповiдають вимогам суворих промислових стандартiв якостi. Bci компресориcepiї ESM/VS 55-80 мають надiйний гвинтовий блок та передову конструкцiю. Вони оснащенi сучасною системою управлiння, та створенi для гнучкого використання.

Гвинтові блокиGardner Denver розроблені для того, щоб пройти випробування часом. Конструкція гвин­тового блоку забезпечує надійну роботу та просте обслуговування, для того, щоб звести простої до мінімуму.

Компанія GardnerDenver, широко відома в промисловості, як виробник якісного і надійного обладнання. Gardner Denver постійно удосконалює компресори серії ESM, досягаючи високої продуктивності і ефективності.

І тепер ми можемо розглянути низку переваг та оновлень модельного ряду серії ESM/VS 55-80:

  •         Новий гвинтовий блок GD8 з передовим дизайном низькою швидкістю і неперевершеними характеристиками
  •          Передова конструкція терморегулюючого клапана контуру мастила для ще більшої енергоефективності
  •          Електро двигуни класу енероефектівності IE 4
  •          Система автоматичної подачі мастила до підшипників електродвигуна
  •          Найнижчі в своєму класі показники енергоспоживання
  •       Облачний сервіс попередження аварійних зупинокiConn

Варіанти виконання компресорiв Gardner Denver cepiї ESM/VS 55-80:

 

Також, рекомендуємо вам звернути увагу на енергоефективнімоделі Е-серії, адже це найкраще на ринку рішення для енергоефективності!

Переходьте за посиланням та дізнавайтеся все прооновлену серію гвинтових компресорів  ESM/VS 55-80 від Gardner Denver!

А також, підписуйтесь на дайджест новин від «Компресорс Інтернешнл», та будьте першими, хто дізнається про інноваційні розроби та новини в області компресорного устаткування. Будьте обізнані та в тренді разом з «Компресорс Інтернешнл»!


Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online