Замовити дзвінок

Представляємо новий складський комплекс компанії "Компрессорс Інтернешнл", який знаходиться в м.Києві.

Представляємо новий складський комплекс компанії "Компрессорс Інтернешнл", який знаходиться в м.Києві.

Комплекс включає в себе складські площі для підлогового і стелажного зберігання, 2 ремонтні зони, адміністративно-технічні приміщення, а також навчальний клас.

Відбулося значне збільшення площі складського комплексу, а це в свою чергу дозволило наростити кількість обладнання і запасних частин в наявності, дала змогу вдосконалити логістичних процесів.

Даний склад має троє докових воріт, що дає можливість одночасно виконувати, кілька складських операцій.

Новий складський комплекс дає можливість збільшення кількості філій, не тільки в центральних регіонах країни, але і в безпосередній близькості від споживачів.

     Збільшення площі, дозволило створити дві ділянки по ремонту обладнання:

Перший ділянка призначена для проведення капітальних ремонтів середньо і великогабаритних гвинтових блоків і двигунів.

Друга ділянка, призначений для високотехнологічних ремонтних робіт дрібних гвинтових блоків, двигунів, контролерів, клапанів та інших вузлів.

На території комплексу є навчальний клас на тридцять п'ять місць, що дозволяє проводити заняття по підвищенню кваліфікації для співробітників компанії, із залученням іноземних фахівців. Крім того ми проводимо заняття для наших партнерів, надаючи їм інформацію про технічні можливості обладнання, новинки, які з'являються на ринку, а також про всі тонкощі правильного монтажу та експлуатації компресорного обладнання.

Всі зміни, які відбуваються в нашій компанії, орієнтовані на клієнтів. Ми надаємо стислий за термінами високоякісний сервіс, включаючи оперативну доставку планових і аварійних запасних частин.

https://www.youtube.com/watch?v=ez7zWZYM7ps&t=2s 

Бренди

Дякуємо!

Ви підписалися на новини!

Замовити дзвінок