Замовити дзвінок

Промивна рідина AEON від Gardner Denver: Швидке та ефективне очищення масляної системи компресора

Промивна рідина або ж промивне мастило – це дієвий і швидкий спосіб очищення компресора, який цього потребує. Кампанія Gardner Denver має серед своїх унікальних розробок компресорних рідин мастило, яке створене саме для таких цілей. 

AEON Flushing Oil for Rotary Screw AirCompressors від  Gardner Denver – це мастило спеціально створене для промивання  та очищення масляного контуру гвинтових компресорів. Воно виготовлене на основі алкілбензолів, які мають відмінні характеристики розчинності. Використання  промивної рідини  AEON суттєво знижує кількість побічних продуктів окислення та відкладень у компресорній системі. Його використання допоможе швидко та ефективно очистити масляну систему компресора. 

Промивне мастило є своєрідною швидкою допомогою, яку необхідно застосовувати у таких випадках:

·        Якщо з’являються симптоми передчасного старіння компресорного мастила (темний, майже чорний колір, неприємний запах горілого, наявність води у мастилі тощо).

·        У разі, якщо компресор перегрівається і є ознаки, що масляний контур працює некоректно (частково блокований масляний теплообмінник, частіше регламенту блокується масляний фільтр, регулярно виходить із ладу термостатичний елемент).

·        Якщо компресор працював кілька діб поспіль з температурою мастила більше за 100-105оС.

·        Якщо під час проведення техобслуговування з’ясовується, що на внутрішніх елементах з’явився нагар, лак або іржа.

·        Використання мастила довше за його термін напрацювання.

·        При переході з одного типу мастила на інший.

·        Зміна виробника мастила. 

Як діє промивне мастило

Мастило  AEON  має кілька компонентів, які надають очищуючі властивості:

·        Спеціальна нев’язка основа мастила для промивання забезпечує його легку циркуляцію по масляній системі, а також швидке розчинення згустків забруднень.

·        Високоефективні миючі присадки акуратно очищують внутрішні поверхні гвинтового блока, ресивера та інших елементів від шламових і високотемпературних відкладень мастила, смол, лаків парафінів та твердих забруднень.

·        Протизносні та протизадирні присадки забезпечують дбайливе та  безпечне очищення масляного контуру, навіть при тривалому промиванні (до 5-8 годин). 

Переваги проведення процедури очищення промивним мастилом AEON

·        Подовження ресурсу справного функціонування основних компресорних вузлів і компресора загалом.

·        Економія коштів за рахунок зменшення використання електроенергії через менший перепад тиску на сепараторі та фільтрі

·        Зменшення незапланованих аварійних зупинок компресора (через вихід з ладу масляного радіатора, гвинтового блока, термостата, шлангів, тощо), мінімізація витрат на ремонт та відновлення обладнання, а отже часу простою.

·        Збереження якості , терміну служби та властивостей мастила, яке заливатиметься у компресор після промивки.

Спосіб використання:
Перед заміною старого мастила додати в систему 10% промивного масла, дати компресору попрацювати від 3-х до 8-ми годин, в залежності від ступеню забруднення. Після цього максимально злити усе ще гаряче масло (не нижче за 55оС), замінити масляний фільтр, масляний сепаратор і залити нове мастило.

Використання оригінальних запчастин  та якісного компресорного мастила дозволяє компресорній системі працювати без додаткового очищення. Це обумовлено високою очищувальною здатністю якісних мастил, яка запобігає накопиченню нагару та відкладень всередині масляної системи. 

Використання компресорних олив AEON  від  Gardner Denver суттєво скоротить Ваші витрати та максимально довго підтримає ефективну роботу вашого повітряного компресора.

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online