Замовити дзвінок

Рекуперація тепла: суттєва економія коштів та зниження вуглецевого сліду з інноваціями CompAir

Ви прагнете заощадити кошти та зменшити вплив на довкілля? Відновлення тепла - ваш ключ до досягнення цих цілей. Відкрийте новий світ можливостей, де залишкове тепло перетворюється на вашу вигоду. Адже сьогодні енергоефективність є критично важливою, як для сьогодення, так і для майбутніх поколінь.

Головне завдання - перетворити залишкове тепло на вашу вигоду: Відновлення тепла допоможе вам економити величезну кількість енергії, знизити викиди COта оптимізувати витрати на управління.

Чому важливо використовувати рекуперацію тепла?

Закони термодинаміки вказують, що близько 94% енергії, яка використовується для роботи компресора, перетворюється на тепло. Без рекуперації, це тепло марнується, потрапляючи в атмосферу.

Тепло, що виникає під час стиснення, спочатку сплачується як частина процесу, а потім створює додаткові витрати, оскільки його необхідно охолоджувати вентиляторами або використовувати воду для охолодження. Одночасно більшість компаній витрачають значні кошти на нагрівання води для процесів, обігрів приміщень або попередній нагрів води для виробництва пари.

Враховуючи, що системи стисненого повітря споживають близько 10% всієї промислової електроенергії, а енергія є найбільшою одиночною витратою протягом життєвого циклу компресора, використання рекуперації тепла стає розумним кроком у збереженні енергії та зниженні витрат.

Виявіть свою спрямованість до сталого розвитку та впроваджуйте інноваційні рішення разом з нами!

Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online