Замовити дзвінок

Про Модульні Компрессорні Станції

Компанія Компрессорс Інтернешнл на основі більш ніж 20-річного досвіду розробляє комплексні і сучасні рішення в області компресорного устаткування. Під час істотного зростання цін на основні енергоносії, економія в споживанні електроенергії є основним фактором при виборі технологічного та енергетичного обладнання. Компрессорс Інтернешнл є лідером ринку з розробки та впровадження високотехнологічних рішень «під ключ».

Модульні автоматичні компресорні станції - ідеальне рішення для багатьох підприємств, де необхідне постачання стисненим повітрям з автоматичним керуванням або дистанційним контролем. Компанія Компрессорс Інтернешнл розробила власне рішення на базі стандартного контейнера сертифікованим регістром Лойда, що оптимізує логістику і навантажувальні роботи.

Унікальність даного рішення полягає в тому, що все необхідне обладнання відомих світових виробників уже підготовлено і протестовано на базі компанії Компрессорс Інтернешнл. Введення в експлуатацію відбувається з мінімальною кількістю операцій, а саме підведення комунікацій, ліній електроживлення і турбопроводов стисненого повітря.

Впровадження модульної компресорної станції не вимагає капітальних будівель, економлячи при цьому просторово-корисну площу, а також має можливість передислокації в безпосередню близькість до локальних споживачам стисненого повітря.                                                        

У реалізованих проектах використовується максимально надійне обладнання лідерів світового компрессостроенія. Компресори з прямим приводом і системою повітряного охолодження, дозволяють використовувати рекуперацію теплової енергії. А системи внутрішньої теплоізоляції модуля, забезпечують безперебійну роботу навіть при мінусових температурах навколишнього середовища.

З причини підвищених вимог до якості стисненого повітря, застосовуються мережеві фільтри й осушувачі стисненого повітря провідних світових виробників. Для максимальної економії електроенергії підібране устаткування автоматично регулює продуктивність, і підтримує постійне робоче тиск в пневмосети.

Фахівці компанії Компрессорс Інтернешнл виробляють технічну перевірку і настройку всіх агрегатів модульної компресорної станції, а також проводять тестовий запуск системи в цілому. Це дозволяє гарантувати надійність і ефективність роботи обладнання на всі 100%.

Після поставки станції до замовника, проводиться підключення, запуск і навчання оператора. Оператор модульної станції має віддалений доступ для відстеження параметрів роботи і аварійних сигналів працюючого обладнання.

Модульні компресорні станції - це рішення, що дозволяє підняти на новий рівень автоматизацію і стандарти постачання технологічних потреб підприємств стисненим повітрям.


Бренди

Замовити дзвінок Каталог Online